Apmācību cikls “Sāc veiksmīgi eksportēt uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem” 2.daļa (Rīgā)

Rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar interneta platformu CUBE IN.

2018. gada 2. martā, sākums no plkst. 9:20
Tikšanās vieta: Vebinārā (Webinar) – interneta platformā, kurā var pievienoties no jebkuras vietas ar datoru un interneta pieslēgumu.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra rīko semināra “Sāc veiksmīgi eksportēt uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem” 2.daļu, kas notiks caur internetu.

Virtuālajam semināram (webinar) aicināti piedalīties pārtikas ražotāji un citi uzņēmēji, kā arī 1.daļas dalībnieki, kuri piedalījās klātienes seminārā un nodarbībās, kas notika 9. februārī, LIAA 2.stāva konferenču telpās. Semināra ietvaros eksperti sniegs atbildes uz konkrētiem jautājumiem un palīdzēs pilnveidot zināšanas un prasmes par AAE tirgu.

Lektori:
George Lupascu Pruna
- starpkultūru eksperts uzņēmumā “Hofstede insights”, kas piedāvā risinājumus, lai uzlabotu komandas darbu ar sadarbības partneriem ārzemēs. Ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi, konsultanti uzlabo efektivitāti tādiem uzņēmumiem kā IKEA un SIEMENS, veiksmīgi paplašinot lielo un mazo uzņēmumu globālo sasniedzamību. George ir maģistra grāds vadībzinātnes psiholoģijā. Strādājis automatizācijas projektu vadībā un programmatūras izstrādē starptautiskiem uzņēmumiem, vadot dažādas nacionālas komandas. Vairāk informācijas par uzņēmumu: www.hofstede-insights.com

Apmācību cikls organizēts sadarbībā ar tiešsaistes platformu CUBE IN, kas ikdienā izstrādā dažādas inovatīvas apmācību metodes, lai palīdzētu uzņēmumiem labāk iepazīties ar Tuvo Austrumu valsts tirgiem un kultūras vidi uzņēmējdarbībā. Vairāk informācijas šeit.

Pieslēgties vebināram ir ļoti vienkārši:

  • Pēc reģistrācijas saņemsiet ielūgumu;
  • Semināra dienā, uzspiediet vai iekopējiet adrešu laukā aktīvo saiti, kuru saņemsiet savā e-pastā;
  • Tiklīdz seminārs būs atvērts, sekojiet norādēm, lai pieslēgtos.

Semināra darba valoda: angļu
Dalība bezmaksas

Kontaktinformācija:
Agnija Tračuma, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442, Latvija
Tālrunis: +371 67039409, +371 28876441
e-pasts: agnija.tracuma@liaa.gov.lv