Apmācību kurss "Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās"

2014. gada 18.-28. februārī
RISEBA Daugavpils filiālē

Adrese: Daugavpils, Mihoelsa iela 47

Lai motivētu idejām bagātus jauniešus iesaistīties uzņēmējdarbībā, LIAA sadarbībā ar Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolu (RISEBA) 2014. gada februārī apmācīs 30 Latvijas augstskolu vecāko kursu studentus un citi interesentus, kuri ir motivēti iesaistīties uzņēmējdarbībā.

Divu nedēļu intensīvajā apmācību kursā "Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās" ietilpst piecu dienu teorētiskās apmācības, kā arī pēcapmācību konsultācijas un pirmsinkubācijas pakalpojumi. Dalībnieki apmācību kursa laikā no ekspertiem uzzinās, kā attīstīt biznesa ideju un kā piesaistīt investorus, zinošus ekspertus un klientus.

Apmācību kursa tēmas atrodamas RISEBA Daugavpils filiāles mājas lapā www.riseba-d.lv

Dalībai apmācību kursā var pieteikties:
  • Augstākās izglītības iestāžu vecāko kursu studenti, kuri ir motivēti uzsākt uzņēmējdarbību;
  • Potenciālie uzņēmēji, kuriem pietrūkst zināšanu un iemaņu, lai praktiski uzsāktu uzņēmējdarbību un attīstītu savu uzņēmēmumu;
  • Jaunie uzņēmēji, kuri vēlas stiprināt savu uzņēmumu konkurētspēju un pilnveidot zināšanas inovatīvu biznesa ideju attīstīšanai.

Apmācību kursa dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc dalībnieku atlase tiks veikta, pamatojoties uz iesniegtajām biznesa idejām.

Dalībnieku atlases kritēriji:
  • Biznesa idejas saturs (ideja ir inovatīva un reāla);
  • Motivācija uzņēmējdarbības uzsākšanai.

Pieteikšanās dalībai apmācību kursā "Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās" līdz 11. februārim, iesniedzot Peteikuma anketu un CV. Dokumentus ar norādi "Pieteikums dalībai apmācību kursā "Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās"" nogādā RISEBA Daugavpils filiālē, Mihoelsa ielā 47, 2. stāvā, 3. kabinetā, vai arī sūti pa pastu uz adresi: RISEBA Daugavpils filiāle, Mihoelsa iela 47, Daugavpils, LV-5401, vai elektroniski uz e-pasta adresi: gunta.kuternega@riseba-d.lv.

Dalība apmācību kursā bezmaksas.

Papildinformācija:
Gunta Kuternega
Tālrunis: +371 65422681, +371 29644084
E-pasts: gunta.kuternega@riseba-d.lv
 

Pasākumu organizē LIAA sadarbībā ar RISEBA projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" ietvaros, kuru līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.