Apmācību kurss "Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās"

2014. gada 17.-28. martā
Banku augstskolā

Adrese: Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 161

Lai motivētu idejām bagātus jauniešus iesaistīties uzņēmējdarbībā, LIAA sadarbībā ar Banku augstskolu 2014. gada martā apmācīs 30 Latvijas augstskolu vecāko kursu studentus un citi interesentus, kuri ir motivēti iesaistīties uzņēmējdarbībā.

Divu nedēļu intensīvajā apmācību kursā "Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās" ietilpst piecu dienu teorētiskās apmācības, kā arī pēcapmācību konsultācijas un pirmsinkubācijas pakalpojumi. Dalībnieki apmācību kursa laikā no ekspertiem uzzinās, kā attīstīt biznesa ideju un kā piesaistīt investorus, zinošus ekspertus un klientus.

Dalībai apmācību kursā var pieteikties:
  • Augstākās izglītības iestāžu vecāko kursu studenti, kuri ir motivēti uzsākt uzņēmējdarbību;
  • Potenciālie uzņēmēji, kuriem pietrūkst zināšanu un iemaņu, lai praktiski uzsāktu uzņēmējdarbību un attīstītu savu uzņēmēmumu;
  • Jaunie uzņēmēji, kuri vēlas stiprināt savu uzņēmumu konkurētspēju un pilnveidot zināšanas inovatīvu biznesa ideju attīstīšanai.

Apmācību kursa dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc dalībnieku atlase tiks veikta, pamatojoties uz iesniegtajām biznesa idejām.

Dalībnieku atlases kritēriji:
  • Biznesa idejas saturs (ideja ir inovatīva un reāla);
  • Motivācija uzņēmējdarbības uzsākšanai.

Pieteikšanās dalībai apmācību kursā "Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās" līdz 12. martam, iesniedzot Peteikuma anketu un CV. Dokumentus ar norādi "Pieteikums dalībai apmācību kursā "Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās"" nogādā Banku augstskolā, Krišjāņa Valdemāra iela 161, 1. stāvā, vai arī sūti pa pastu uz adresi: Banku augstskola, Krišjāņa Valdemāra iela 161, Rīga, LV-1013, vai elektroniski uz e-pasta adresi: aija.rantina@ba.lv.

Dalība apmācību kursā bezmaksas.

Papildinformācija:
Aija Rantiņa
Tālrunis: +371 67709281, +371 29497363
E-pasts: aija.rantina@ba.lv
 

Pasākumu organizē LIAA sadarbībā ar Banku augstskolu projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" ietvaros, kuru līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.