Apmācību, treniņu un konsultāciju programma "Kā sagatavot uzņēmumus un biznesa idejas, lai saņemtu finansējumu to tālākai attīstīšanai" un kontaktbirža biznesa ideju autoriem

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar bezpeļņas starptautiskā biznesa atbalsta organizāciju "Seed Forum" aicina biznesa ideju autorus inženierzinātņu un citu nozaru (izņemot IT) projektu autorus uz apmācību, treniņu un konsultāciju programmu par tēmu "Kā sagatavot uzņēmumus un biznesa idejas, lai saņemtu finansējumu to tālākai attīstīšanai" un kontaktbirža ar investoriem.

Apmācību seminārs
2015. gada 17.-18. februārī
LIAA konferenču zālē
Adrese: Rīga, Pērses iela 2, 2. stāvs

Individuālās konsultācijas
No 2015. gada 18. februāra - 6. martam, individuāli saskaņojot ar katru dalībnieku

Kontaktbirža
2015. gada 6. martā
LIAA konferenču zālē
Adrese: Rīga, Pērses iela 2, 2. stāvs

Pirms individuālajām konsultācijām notiks divu dienu apmācību seminārs. Seminārs paredzēts kā intensīva uzņēmumu apmācības programma, kuras ietvaros pieredzējuši pasniedzēji, riska kapitālisti un uzņēmumu vadītāji no Latvijas atbildēs uz jautājumiem:

  • Kāds ir uzņēmējdarbības attīstīšanas process un etapi;
  • Kāds ir labums (un riski) no privātajiem finanšu investoriem, finanšu kapitāla fondiem un  citiem finanšu avotiem;
  • Kā atrast atbilstošu finansējuma avotu un prezentēt savu uzņēmumu vai biznesa ideju;
  • Ko meklē finanšu investori, un kādi ir uzņēmuma vērtības pieauguma galvenie faktori;
  • Kā pareizi veidot uzņēmuma izaugsmes finanšu stratēģiju;
  • No kā sastāv investēšanas process (etapi, dokumentācija);
  • No kā uzmanīties sarunās ar potenciālo finanšu investoru;
  • Kā nepārdot uzņēmumu pārāk lēti; u.c.

Pēc pirmās semināra dienas biznesa ideju autoriem būs jāizpilda mājas darbs - jāsagatavo sava biznesa idejas prezentācija pēc seminārā dotajiem norādījumiem, ko būs jāprezentē auditorijai otrajā semināra dienā. Otrajā seminārā dienā semināra vadītājs sniegs biznesa ideju autoriem savus ieteikumus, lai biznesa ideja tiktu veiksmīgi prezentēta 2015. gada 6. marta kontaktbiržā.

Pēc semināra biznesa ideju autoriem būs iespēja saņemt individuālas konsultācijas: sākotnējās tehnoloģiskās validācijas un praktiskā pielietojuma izpētes konsultācijas, intelektuālā īpašuma tiesību aizsardzības konsultācijas, tirgus izpētes un mārketinga konsultācijas, sākotnējās konsultācijas industriālā dizaina izstrādei, konsultācijas biznesa plāna izstrādāšanai un juridiskās konsultācijas.

Seminārs un papildus konsultācijas dos iespēju biznesa ideju autoriem pilnveidot zināšanas par konkrēto tehnoloģiju, tirgus apgūšanu, konkurentiem, biznesa modeli, juridiskajiem, intelektuālā īpašuma tiesību aizsardzības, komercdarbības un citiem uzņēmuma attīstībai būtiskiem jautājumiem.

Semināra un konsultāciju noslēgumā 6. martā LIAA konferenču zālē no pulksten 12.00 – 15.00 notiks biznesa ideju autoru prezentācijas investoriem.

Pieteikšanās slēgta!

Dalība bezmaksas.

Kontaktinformācija:

Elīna Fomina
Nodibinājums "Seed Forum Latvia"
Tālrunis: +371 29420055
E-pasts: elina.fomina@gmail.com

Ilze Vanaga, projektu vadītāja
Projektu attīstības nodaļa
Investīciju projektu departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039469, +371 29361647
Fakss: +371 67039401
E-pasts: ilze.vanaga@liaa.gov.lv


Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar "Seed Forum Latvia" LIAA realizētā projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.