Seminārs "Kvalitatīva projekta sagatavošana un ieviešana programmā "Augstas pievienotās vērtības investīcijas" (3. un 4. kārta)"

2014. gada 11. martā
LIAA konferenču zālē 2. stāvā

Adrese: Rīga, Pērses iela 2

Semināra mērķauditorija ir Latvijā reģistrēti komersanti, kas īsteno projektu programmā "Augstas pievienotās vērtības investīcijas" 3. kārtas ietvaros, un komersanti, kas plāno pieteikties līdzfinansējumam programmas 4. kārtas ietvaros, lai realizētu investīciju projektus, kuru minimālais kopējo attiecināmo izmaksu apjoms (vienam projektam) ir 50 tūkstoši eiro.
Attiecināmās izmaksas šīs aktivitātes ietvaros: jaunu iekārtu (un aprīkojuma) iegādes izmaksas, kuras tieši nodrošina ražošanas vai pakalpojumu sniegšanas procesu projekta īstenošanas nozarē.

Plašāka informācija par aktivitāti "Augstas pievienotās vērtības investīcijas, 3. kārta" pieejama šeit.
Plašāka informācija par aktivitāti "Augstas pievienotās vērtības investīcijas, 4. kārta" pieejama šeit.

Semināra apmeklētāji tiks informēti par izmaiņām programmas "Augstas pievienotās vērtības investīcijas" 4. kārtas pamatnosacījumos, kā arī par projektu vērtēšanas kritērijiem, iepirkuma veikšanu un biežāk pieļautajām kļūdām projektu īstenošanā. Semināra otrajā daļā speciālisti informēs par to, kā kvalitatīvi un atbildīgi ieviest projektu programmas "Augstas pievienotās vērtības investīcijas" 3. kārtas ietvaros.

Dalība bezmaksas.

Programma

Lūdzam iepriekš pieteikties uz individuālajām konsultācijām pa tālruni 67039499, kā arī sūtīt neskaidros jautājumus uz e-pasta adresi jautajumi@liaa.gov.lv, lai speciālisti jau iepriekš varētu sagatavot atbildes.

Prezentācijas:
Programmas pamatnosacījumi un vērtēšanas kritēriji
Iepirkuma procedūra
Projektu finanšu vadība
Līguma grozījumu veikšana
Pārbaudes un biežāk pieļautās kļūdas projektu īstenošanā
Finanšu korekcijas

Kontaktinformācija:
Linda Grīnfelde, Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039499
Fakss: +371 67039401
E-pasts: linda.grinfelde@liaa.gov.lv