Bērnu apģērbu un rotaļlietu ražotāju dalība kopstendā un mārketinga kampaņā Lietuvā izstādes "Baby land" laikā Viļņā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas bērnu apģērbu, kā arī rotaļlietu ražotājiem piedalīties Latvijas kopstendā un mārketinga kampaņā Lietuvā izstādes "Baby land" laikā 2015. gada 6.-8. novembrī Viļņā.

Šo pasākumu mērķis ir veicināt Latvijas ražotāju atpazīstamību Lietuvā un veicināt uzņēmuma produktu pārdošanu un veidot kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

Atkarībā no katra uzņēmuma interesēm ir dažādas iespējas dalībai pasākumos šīs izstādes laikā:

  1. Bērnu apģērbu un rotaļlietu ražotāju - dalība izstādē "Baby land" ar savu stendu. Vieta: izstāžu centrs LITEXPO.
    Papildus izmaksas par dalību izstādē – 72,5 EUR par 1m2 stendā ar standarta aprīkojumu vai 55 EUR par 1m2 stendā bez aprīkojuma.  Šis piedāvājums ir spēkā tikai šo pasākumu reģistrētiem dalībniekiem.
  2. Pieteikties mārketinga pasākumiem, kurus organizēs LIAA Latvijas bērnu preču un apģērbu ražotājiem pirms izstādes un izstādes laikā. Tiks organizētas produkcijas prezentācijas žurnālistiem un blogu rakstītājiem, ir plānotas publikācijas drukātajā presē un interneta portālos.

Dalībnieku skaits ierobežots!

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, ka arī ar viesnīcas un autobusu biļešu rezervēšanu.

    Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), izdevumus par dalību izstādēs (maksa par platību un stenda īre), kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vai izstādes vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings" līdz 2015. gada 30. septembrim. Vairāk informācijas šeit.

Pievērsiet uzmanību, ka projekta pieteikums jāiesniedz līdz 2015. gada 30. septembrim - pirms pasākuma norises!

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Anita Preisa, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 26510714
Fakss: +371 67039401
E-pasts: anita.preisa@liaa.gov.lv

Jeļena Markūne, LIAA pārstāvniecības Lietuvā vadītāja

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvniecība Lietuvā
Latvijos Respublikos Ambasada Lietuvos Respublikoje
M.K.Čiurlionio gatvė 76, LT 03100 Vilnius, Lietuva
Tālrunis: +370 52131140, +370 65233237
Fakss: +370 52131130
E-pasts: jelena.markune@liaa.gov.lv, lt@liaa.gov.lv


Dalība kopstendā un mārketinga kampaņā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.