Biznesa forums 2012

2012. gada 19. decembrī
Kinoteātra "Kino Citadele" ceturtajā stāvā

Adrese: Rīga, 13. janvāra iela 8

Video un prezentācijas 

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina uzņēmējus piedalīties gada nozīmīgākajā uzņēmējdarbībai veltītajā pasākumā – Biznesa forumā!

Šogad Biznesa forumā tiks diskutēts par pastāvošo globālo konkurenci un tās lomu uzņēmējdarbībā, kā arī par inovatīvu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju un sociālo mediju radītajām priekšrocībām uzņēmuma attīstībai.
Pasākuma laikā notiks ārvalstu un Latvijas lektoru prezentācijas un paneļdiskusijas par globālās konkurences ietekmi uz ārvalstu tiešajām investīcijām uzņēmējdarbības perspektīvā, zīmolvedības nozīmi ieejot starptautiskos tirgos, uz vērtībām balstītu uzņēmējdarbību, kā arī par Eiropas Savienības fondu finansējuma izmantošanu uzņēmuma attīstības nodrošināšanai. Lektori runās arī par radošu komunikāciju uzņēmējdarbībā, jauno tehnoloģiju sniegtajām iespējām, kā arī soļiem veiksmīga "start-up" uzņēmuma izveidošanai.

Forumā būs iespēja saņemt individuālas LIAA ekspertu konsultācijas par Eiropas Savienības fondu atbalstu un pieejamo finansējumu uzņēmējdarbības un eksporta uzsākšanai un attīstīšanai, kā arī nodarbināto apmācībām un darba vietu radīšanai.

Foruma pirmo daļu – semināru "Globālā konkurence un uzņēmējdarbības attīstība", atklās starptautiska Vācijas uzņēmuma "Terrain" izpilddirektors Andreas Dreslers (Andreas Dressler) ar prezentāciju "Globālā konkurence ārvalstu tiešajām investīcijām – ko tas nozīmē Jūsu biznesam". Augstas kvalitātes profesionālo ārvalstu tiešo investīciju pakalpojumu sniedzējs "Terrain" strādājis ar uzņēmumiem un investīciju piesaistes valsts aģentūrām neskaitāmās nozarēs visā pasaulē un izceļas ar erudītu un pieredzes bagātu ekspertu komandu, kas specializējusies investīciju veicināšanā, kā arī vadības konsultēšanā, ražošanā un mārketingā.
Semināra 3 paneļdiskusijās uzstāsies "McCann London" Centrālās un Austrumeiropas reģionālais vadītājs Deivids Kisiļevskis (David Kisilevsky), "Ernest Alexander" dibinātājs Ernests Sabīne (Ernest Sabine) un Eiropas Komisijas Reģionālās politikas ģenerāldirektorāta padomnieks Jozefs Štāls (Jozef Stahl).

Foruma otrajā daļā notiks seminārs "Inovācijas radītās priekšrocības uzņēmējdarbības uzsākšanā un attīstībā", kurā 3 paneļdiskusijās savas prezentācijas sniegs "Facebook" Centrālās un Austrumeiropas attīstības politikas reģionālā vadītāja Gabriela Čeha (Gabriella Cseh), "Orgnet" dibinātājs Valdis Krebs un "Jessica’s Recipe Bag" izpilddirektors, "Livebookings" dibinātājs un konsultants Kristofers Pēršons (Christopher Persson).

Biznesa foruma programma

Biznesa foruma video un prezentācijas pieejamas šeit.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai 14 pasaules valstīs darbojas ārējās ekonomiskās pārstāvniecības. Lai uzturētu pārstāvniecību nepastarpinātu saikni ar uzņēmējiem, individuāli pārrunājot uzņēmēju intereses ārzemju tirgos, jau astoņpadsmito reizi tiek rīkotas Uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem (kontaktbirža), kas notiks 18. decembrī kā Biznesa foruma satelītpasākums. Kontaktbiržas laikā būs iespējams tikties ar LIAA pārstāvjiem Baltkrievijā, Dānijā, Francijā, Japānā, Krievijā, Ķīnā, Lielbritānijā, Lietuvā, Nīderlandē, Norvēģijā, Ukrainā, Vācijā un Zviedrijā un Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā darbiniekiem. Uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA  pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem notiks 18. decembrī no plkst. 9.00 līdz 17.00 viesnīcā "Radisson Blu Hotel Latvija", Elizabetes ielā 55, Rīgā.

Dalība Biznesa forumā un individuālajās tikšanās ir bezmaksas.

 
Plašāka informācija:
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments
Biznesa informācijas nodaļa
+371 67039459
zinas@liaa.gov.lv