Biznesa forums 2013

2013. gada 11. decembrī
Kultūras pilī "Ziemeļblāzma"

Adrese: Rīga, Ziemeļblāzmas iela 36

Video un prezentācijas

Aicinām piedalīties gada nozīmīgākajā uzņēmējdarbībai veltītajā pasākumā – Biznesa forumā!
Šogad Biznesa forumā tiks diskutēts un sniegtas prezentācijas par biznesa attīstību, globālo konkurētspēju, inovatīvu uzņēmējdarbību, eksporta stratēģijām un Eiropas Savienības fondu atbalstu.

Foruma 1. daļā – ekspertu paneļdiskusijā "Inovācijas radītās priekšrocības globālās konkurences apstākļos" uzstāsies pasaulē pazīstamās zīmolu aģentūras Wolff Olins (Lielbritānija) ilggadējais stratēģiskais direktors, šobrīd konsultantu kompānijas Keppel & Co (Lielbritānija) izpilddirektors Niks Kepels-Palmers, interneta tehnoloģiju giganta Google (ASV) vecākā programmu vadītāja Iveta Brigis un Eiropas lielākās digitālo tehnoloģiju izpētes un attīstības uzņēmuma The Up Group (Lielbritānija) izpilddirektors Roberts Sverlings.

Foruma 2. daļā notiks prezentācijas un diskusijas 3 paralēlās darba grupās, kur starptautisku pieredzi guvuši Latvijas uzņēmēji un dažādu nozaru eksperti apmainīsies viedokļos par eksporta stratēģijas izvēles principiem un valsts zīmola nozīmi, kā arī inovatīva biznesa uzsākšanas tendencēm. Savukārt Eiropas Savienības finansējuma saņēmēji dalīsies fondu apgūšanas pieredzē, bet jomas eksperti stāstīs par nākamā plānošanas perioda prioritātēm.

Pasākumā visas dienas garumā būs iespēja saņemt arī individuālas LIAA pārstāvju konsultācijas par pieejamo Eiropas Savienības finansējumu uzņēmējdarbības un eksporta uzsākšanai, attīstīšanai un nodarbināto apmācībām.

Programma

Plašāka informācija:
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments
Biznesa informācijas nodaļa
+371 67039459
zinas@liaa.gov.lv