Biznesa forums 2015

 

2015. gada 3. decembrī
Pasākumu centrā – kino "
Splendid Palace"
Adrese: Rīga,
Elizabetes iela 61

Video:


www.eurekaselling.co.uk/latvia

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra aicina piedalīties gada nozīmīgākajā uzņēmējdarbībai veltītajā pasākumā – Biznesa forumā!

Šogad Biznesa forumā uzstāsies iedvesmojoši, provokatīvi, ļoti pieredzējuši un starptautiski augsti novērtēti biznesa eksperti, kuri atklās, kā komunicēt, pārdot, uzdrošināties un sasniegt augstus mērķus, radot ietekmi strauji mainīgajā pasaulē. Ievērojamu Latvijas uzņēmumu pārstāvji iepazīstinās ar savām stratēģijām un veiksmes nosacījumiem.

Foruma pirmajā daļā godalgotais pārdošanas un līderības lektors un sasniegumu koučs no Lielbritānijas Nigel Risner atklās, kā komunicēt visiem saprotamā veidā, lai gūtu panākumus, kas iepriekš likušies neiespējami.
Ar savu praktisko uzņēmējdarbības pieredzi dalīsies izcilais biznesa mentors Steve Clarke, kurš zina, kā izveidot uzņēmumu no nulles un astoņu gadu laikā sasniegt 30 miljonu apgrozījumu.
Savukārt filozofs, līderības un inovāciju profesors un sociāli atbildīgais investors Ruud Veltenaar no Nīderlandes, kurš strādājis tādām kompānijām un institūcijām, kā Apvienotās Nācijas, Eiropas Centrālā banka, De Nederlandsche Bank, Philips, Apple, Google, Coca Cola un Shell, izaicinās domāt, ko darīt un uz ko fokusēties šajā pārmaiņu laikā.

Foruma otrajā daļā notiks paneļdiskusija, kuras laikā Latvijas uzņēmumu Lat Eko Food, Milzu!, Velo Sock, Infogr.am un Linum Color vadītāji iepazīstinās ar attīstības tendencēm uzņēmējdarbībā, ārējā tirdzniecībā un mārketingā, dalīsies ar pieredzi un veiksmes nosacījumiem mainīgajā biznesa vidē Latvijā un pasaulē kopumā.

Pasākumā visas dienas garumā būs iespēja saņemt arī individuālas LIAA pārstāvju konsultācijas par atbalsta iespējām uzņēmējiem Eiropas Savienības fondu ietvaros.

Programma

Pasākumā tiks nodrošināts tulkojums uz latviešu valodu.

Dalība bezmaksas.

Plašāka informācija:
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments
Biznesa informācijas nodaļa
+371 67039459
events@liaa.gov.lv