Biznesa forums 2016

2016. gada 8. decembrī
Dzelzceļa muzejā

Adrese: Rīga, Uzvaras bulvāris 2a

 

Novērtē pasākumu!

Aicinām uz ikgadējo LIAA Biznesa forumu, lai ieskatītos pasaules tendencēs, gūtu praktiskas atziņas un iedvesmotos jauniem izaicinājumiem!

Jau septīto gadu decembrī notiks Biznesa forums, sniedzot iespēju satikt un dzirdēt pasaulē atzītus biznesa ekspertus. Šogad ārvalstu profesionāļi pārstāvēs ļoti dažādas jomas, iezīmējot biznesa aizraujošo nezināmo nākotni no dažādiem skatu punktiem. Forumā uzstāsies četri ārvalstu viesi, kuri centīsies ikvienu aizraut un iedvesmot stāties pretim biznesa pasaules izaicinājumiem. 

Video

Pokera spēles profesionālis Kaspers Berijs (Caspar Berry, www.casparberry.com), kurš ir sniedzis padomus Džeimsa Bonda filmā Kazino Royale, un tagad savu pieredzi pielāgo biznesa spēlei, konsultējot Google, IBM, Visa, McDonald's un citus biznesa smagsvarus, aicinās auditoriju riskēt, apzināties iespējas un pieņemt lēmumus grūti prognozējamajā jaunajā laikmetā. 

Aktīvi darbojoties visos kontinentos un visdažādākajos līmeņos – konsultējot gan iesācējuzņēmumus, gan pasaules lielākās valstiskās organizācijas, viedo pilsētu eksperts ar vairāk kā 20 gadu pieredzi Renāto Dekastro (Renato de Castro, www.renatodecastro.com) sniegs savu skatījumu un atklās stratēģijas urbanizācijas problēmu risināšanai un viedo pilsētu attīstībai. Renāto, kurš specializējas investīciju piesaistē un viedo pilsētu projektu vadīšanā, uzskata, ka ceturtās industriālās revolūcijas laikā ir ne tikai jāfokusējas uz viedo IT risinājumu ieviešanu, bet arī jāpievērš uzmanība viedu mazpilsētu konceptu izstrādāšanai un kreatīvai ekonomikai, tādēļ rosinās pievērsties viedām stratēģijām un sniegs instrumentus ilgtspējīgai ekonomiskai un sociālai attīstībai. 

Britu aktieris un komunikācijas speciālists Dominiks Kolenso (Dominic Colenso), kurš savā karjerā ir pieredzējis gan slavu, gan zaudējumus, dalīsies pieredzē, kā pasniegt savu zīmolu izvēlētajā tirgū. Viņš palīdzēs pasākuma dalībniekiem atraisīt savu potenciālu, nodot vēstījumu un izcelties pūlī. 

Foruma noslēgumā ar savu fenomenālo pieredzi iepazīstinās jaunais uzņēmējs Freizers Dohertijs (Fraser Doherty, www.fraserdoherty.com), kurš pierāda, ka kaut ko pat tik ierastu kā vecmāmiņas ievārījumus var padarīt par superzīmolu, kas iekaro pasaules tirgu. Savu biznesu viņš uzsāka 14 gadu vecumā, kļūstot par jaunāko uzņēmēju, kura zīmols iekarojis lielveikalu tīklu Waitrose, un viņa veiksmīgā uzņēmējdarbība turpinās, izmantojot inovatīvu pieeju it kā vienkāršām idejām. Freizers iedvesmos ikvienu – ar pareizo attieksmi viss ir iespējams. 

Pēc katras uzstāšanās būs iespēja uzdot jautājumus lektoriem, kā arī ar viņiem tikties individuāli pārtraukumu laikā. Pasākuma laikā būs pieejamas arī konsultācijas par LIAA atbalsta iespējām topošajiem un esošajiem uzņēmējiem. 

Programma

Pasākumā tiks nodrošināts tulkojums uz latviešu valodu.

Dalība bezmaksas.
Vietu skaits ierobežots.

Plašāka informācija:
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments
Biznesa informācijas nodaļa
+371 67039459
events@liaa.gov.lv


Pasākums tiek rīkots Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" ietvaros.