Biznesa forums 2017

2017. gada 7. decembrī
Koncertzālē Palladium

Adrese: Rīga, Marijas iela 21, ieeja no Pērses ielas puses

Novērtē forumu!

 Prezentācijas un video

Aicinām tikties LIAA Biznesa forumā un gūt sev vērtīgu pieredzi, iedvesmu jauniem piedzīvojumus un idejas praktiskiem un veiksmīgiem soļiem uzņēmējdarbības attīstīšanā!

Jau astoto gadu norisināsies LIAA Biznesa forums, kurā viesosies ārvalstu eksperti, lai sniegtu ieskatu pasaules tendencēs, dalītos savā pieredzē un iedvesmotu izmantot arvien jaunās iespējas, ko paver straujās pārmaiņas uzņēmējdarbības vidē. Šogad pasākums norisināsies divas dienas, sniedzot iespēju dzirdēto vēl labāk izprast, iesaistoties nākamās dienas meistarklasēs un darbnīcās.

7. decembrī futūrists Džeims Velmans (James Wallman), kurš jau 2008. gadā prognozēja līdz 2020. gadam piedzīvot gan bezpilota automašīnas, gan iespēju radīt apavus ar 3D printeri un plaši pārdotās grāmatas Stuffocation autors, mudinās aizdomāties, ka notiek kulturālas pārmaiņas – patērētāji virzās no materiālisma uz piedzīvojumiem.

Makss Borders (Max Borders) no ASV izskaidros pieredzes ekonomikas iezīmes un izklāstīs iespējas, ko tā sniedz šobrīd, kad arvien vairāk procesi tiek automatizēti, nodoti robotu izpildei, kā arī mākslīgā intelekta aizvien plašāka izmantošana vieš bažas par nākotnes situāciju darba tirgū. 

Kaspars Kreivens (Caspar Craven) dalīsies savos spilgtajos gan burāšanas apkārt pasaulei, gan dažādu komandu un uzņēmumu vadīšanas piedzīvojumos un iezīmēs astoņus soļus veiksmīgas komandas vadīšanā, kurus būs iespēja apgūt padziļināti arī meistarklasē.

Foruma pirmajā dienā norisināsies arī diskusijas, kuru laikā būs iespēja uzzināt arī Latvijas pārstāvju redzējumu un dažādo spilgto piedzīvojumu radīšanas būtību.

Tiks nodrošināts tulkojums uz latviešu valodu.

2017. gada 8. decembrī
LIAA 2. stāva zālē

Adrese: Rīga, Pērses iela 2

8. decembrī LIAA konferenču zālē norisināsies 3 interaktīvas darbnīcas, kur diviem jau iepriekšējā dienā dzirdētajiem ārvalstu viesiem pievienosies Kerijs Gams (Cary Gahm) no ASV, kurš ir inovatīvs un motivēts uzņēmējs, pārdevējs un runasvīrs. Ieņemot partnera un pārdošanas prezidenta amatu Inc. 5000 kompānijā un gūstot pieredzi vairāku unikālu uzņēmumu radīšanā un vadīšanā, Kerijs ir kļuvis par ekspertu pārdošanā, personīgajā izaugsmē un uzņēmējdarbībā un būs gatavs dalīties ar savām zināšanām izcilu pārdošanas komandu izveidei.

Darba valoda meistarklasēs - angļu. 

Programma

Dalība bezmaksas.
Vietu skaits ierobežots. 

Pieteikšanās mājaslapā slēgta. Reģistrējies foruma pirmajai dienai pasākuma norises vietā!
Foruma otrajai dienai sasniegts maksimālais apmeklētāju skaits.

Plašāka informācija:
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments
Biznesa informācijas nodaļa
+371 67039459
events@liaa.gov.lv