Biznesa ideju ģenerēšanas spēle “Piķis nav problēma” (Valmierā)

Rīko LIAA Valmieras biznesa inkubators

2019. gada 21. februārī
LIAA Valmieras biznesa inkubatorā
Adrese: Purva iela 12a, A korpusa 2. stāvs, Valmierā

Vai esi kādreiz vēlējies saņemt miljonus par savu biznesa ideju? LIAA Valmieras biznesa inkubators sadarbībā ar Valmieras Attīstības aģentūru un Valmieras peldbaseinu pirmo reizi Valmierā piedāvās šādu iespēju – biznesa ideju ģenerēšanas spēli ar investoru komandu, kura vērtēs komandu sniegumu.

Spēles mērķis ir brīvā un radošā gaisotnē ģenerēt biznesa idejas, tās attīstīt un prezentēt, lai iepazītos ar dažādiem uzņēmējdarbības procesiem. Lai būtu interesantāk, spēles laikā būs vairāki negaidīti pavērsieni, kas ietekmēs idejas attīstību un prezentēšanu. Spēle norisinās trīs kārtās jeb vienreiz mēnesi, trīs mēnešus pēc kārtas (februāris, marts, aprīlis). Spēlē kopumā piedalās piecas komandas, kuras trīs kārtās krāj virtuālo naudu, kuru summējot veido reitingu, lai noteiktu uzvarētājus. Pirmās vietas ieguvēji trīs kārtu kopsummā balvā saņems iespēju atpūsties Valmieras peldbaseinā un atpūtas zonā. Savukārt visi spēlētāji balvā saņems labi pavadītu laiku brīnišķīgu cilvēku kompānijā.

Kā stāsta LIAA Valmieras biznesa inkubatora vadītājs Jurģis Priedītis: “Uz spēli jāierodas labā garastāvoklī, lai viegli izklaidējošā atmosfērā kopīgi pavadītu laiku un pēc spēles mājup dodoties, oma būtu kā minimums tikpat laba kā atnākot uz spēli. “Piķis nav problēma” ir izklaidējoša rakstura atpūtas pasākums, kurā brīvā gaisotnē ar nelielu sacensību garšu komandām būs iespēja attīstīt ne tikai reālas biznesa idejas, bet arī ļauties domu lidojumam un pievērsties šķietami neiedomājamām biznesa idejām un risinājumiem.”

Kā pieteikties spēlei? Ir jāizveido 3-5 cilvēku komanda, kura jāpiesaka, rakstot uz valmiera@liaa.gov.lv līdz 19. februārim, norādot dalībnieku vārdus, uzvārdus, e-pastu adreses un komandas nosaukumu. Ja kādā no kārtām kāds no komandas spēlētājiem netiek, viņu vietā var pieaicināt citus spēlētājus.

Spēles noteikumi

Pasākuma programma

Dalība spēlē ir bezmaksas

Kontaktinformācija:
Laura Krūmiņa-Zvaigzne, projektu vadītāja
Valmieras Biznesa inkubators
Biznesa inkubatoru departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Purva iela 12a, Valmiera, LV-4201, Latvija
Tālrunis: +371 26431140
E-pasts: laura.zvaigzne@liaa.gov.lv