Bezmaksas seminārs "Biznesa iespējas Honkongā: Jūsu vārti uz Āziju"

Honkongas Ekonomikas un tirdzniecības un "Invest Hong Kong" biroji Londonā sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) rīko bezmaksas semināru "Biznesa iespējas Honkongā: Jūsu vārti uz Āziju"

Semināra norises laiks: 2012. gada 29. marts, plkst. 9:30 (reģistrācija no plkst. 9:00)
Semināra norises vieta: Radisson Blu Latvija viesnīcas Beta 2 konferenču zāle, Elizabetes iela 55, Rīga

Semināra mērķis ir iepazīstināt ar Honkongas ekonomiskās un tirdzniecības attīstības tendencēm, sniegt informāciju par iespēju izmantot Honkongu, Āzijas pasaules pilsētu (Asia’s World City), kā biznesa platformu Āzijā un ieiešanai Ķīnas tirgū.

Aicinām piedalīties Latvijas uzņēmējus, kuriem interesē Āzijas, it īpaši Ķīnas un Honkongas, tirgu attīstība, kā arī tos, kuri vēlas uzsākt vai stiprināt savu darbību Āzijas, it īpaši Ķīnas, tirgū.

Semināra laikā ieskicēsim iespējas, kādas Honkonga sniedz Latvijas uzņēmējiem Āzijas tirgus apguvē. Paneļdiskusijas laikā Latvijas uzņēmēji dalīsies savā pieredzē, kas gūta veidojot biznesa kontaktus Āzijā un uzsākot savu darbību Honkongā. Apspriedīsim veiksmīgus biznesa sadarbības modeļus. Turklāt "KRUKFILMS" sniegs savu ieskatu atšķirīgajā un vienojošajā biznesā, kultūrā un tradīcijās.

Semināra programma

Semināra darba valoda – latviešu un angļu (ar sinhrono tulkojumu uz latviešu un angļu valodām).

Prezentācijas:
Honkongas iespaidi: Kopīgais un atšķirīgais, satiekoties rietumiem un austrumiem
Semināra prezentācijas angļu valodā – "Viena valsts, divas sistēmas", "Honkonga: pareizā vieta, pareizais laiks" un "Kā Honkongas Tirdzniecības attīstības padome var Jums palīdzēt?", pieejamas šeit.

Kontaktinformācija:
Jadviga Neimane
Projektu vadītāja, Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414
Mobilais t.: +371 29128382
Fakss: +371 67039401
E-pasts: jadviga.neimane@liaa.gov.lv
www.liaa.gov.lv

Iezīmes: