Būvindustrijas uzņēmumu tirdzniecības misija Zviedrijā izstādes "Nordbygg 2016" laikā (Stokholmā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas būvniecības un būvmateriālu ražošanas nozares uzņēmumus pieteikties tirdzniecības misijā Zviedrijā, kas norisināsies izstādes "Nordbygg 2016" laikā 2016. gada 5. aprīlī Stokholmā.

Tirdzniecības misijas ietvaros LIAA uzņēmējiem organizēs tikšanos ar potenciālajiem sadarbības partneriem saskaņā ar uzņēmumu atsūtītajiem profiliem. Tirdzniecības misijas dalībniekiem būs iespēja apmeklēt arī izstādi "Nordbygg 2016", kas ir lielākā Skandināvijas būvniecības un būvmateriālu ražotāju izstāde, kura norisinās reizi divos gados.

Aptuvenā samaksa uzņēmumiem par dalību dotajā tirdzniecības misijā varētu svārstīties robežās no 320 EUR – 460 EUR. Samaksa ir paredzēta lai segtu izdevumus, kas saistīti ar semināra organizēšanu – kafijas pauzes, telpu īre u.c. Iepriekš minētie izdevumi tiks aprēķināti pēc pieteikšanās termiņa beigām atkarībā no tirdzniecības misijas dalībnieku skaita.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, dienas nauda, viesnīca u.c.) izmaksu segšanu, kā arī aviobiļešu rezervēšanu un citām izmaksām. 

Dalībnieki varēs pretendēt uz de minimis atbalstu 80% apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai trim personām, kuras ir tirdzniecības misijas dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos vizītes ietvaros, pēc dalības vizītē iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Fīlips Tālbergs, projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 26665195
Fakss: +371 67039401
E-pasts: filips.talbergs@liaa.gov.lv