Digitālo start-up akadēmija

No 2014. gada 22. – 24. augustam LIAA sadarbībā ar TechHub Riga un Bridgit! organizē pirmo Digitālo  start-up akadēmiju, kas notiks Rīgā, Zaļajā ielā 1.

Kas var pieteikties
Tu grasies vai jau esi izveidojis sociālo tīklu, online TV, e-komercijas vai uz patērētājiem orientētu produktu, cita veida digitālo rīku utt.? Vai esi (modes, tehnoloģiju, vēstures u.c.) blogeris vai radi pavisam jaunu mediju kanālu vai portālu? Tu plāno mainīt veidu, kādā tiek uztverts digitālais saturs? Mēs meklējam tevi!

Tavs ieguvums
3 dienu intensīva treniņnometne, kuras laikā tu vari darboties, lai attīstītu tavu startapu! Lieliskas digitālās nozares profesionāļu prezentācijas! 1-pret-1 mentoru konsultācijas ar vērtīgiem ieteikumiem tavam produktam! Tikšanās ar uzņēmējiem, līdzīgi domājošiem profesionāļiem un investoriem. Pasākums ir  bez dalības maksas, tev atliek tikai pieteikties un ierasties.

Pasākuma norise
Galvenais fokuss ir uz tava startapa pacelšanu nākamajā līmenī! Sākumā tu uz skatuves prezentē startapu vai ideju un iegūsti pirmās atsauksmes. Tad ir iespēja  klausīties uzņēmēju prezentācijās, kas aptver digitālo mārketingu, produktu attīstību un uzņēmējdarbību, un pielāgot zināšanas savam produktam. Būs iespēja pieteikties individuālām konsultācijām ar mentoriem, lai padziļinātāk strādātu pie savas idejas. Akadēmijas noslēgumā paredzētas arī prezentācijas investoriem un plašākai publikai. Izmanto jauniegūtos kontaktus un akadēmijā iegūtās zināšanas, lai pilnveidotu savu startapu!

LIAA un nodibinājums TechHub Riga, meklē lieliskus digitālos prātus un kā atlīdzību dod nenovērtējamas zināšanas. Starp pasākuma mentoriem un runātājiem ir Uldis Leiterts (Infogr.am), Egils Boitmanis (Infinitum8), Džesika Andersone (MTGx MediaFactory), Patriks Jansons (MTG), Andris K. Bērziņš (Buzztale), Jarmo Kusivuori (biznesa vadības, plānošanas eksperts) un Artūrs Mednis (Inspired Digital). Vai esi gatavs pieņemt rīkus, kas parādīs, kāda ir Tava digitālo mediju nākotne?

Lai kļūtu par Akadēmijas sastāvdaļu, Tu vari aizpildīt komandas vai individuālo pieteikumu.

Komandas pieteikuma kritēriji:
  • Tu nāc no attiecīgā reģiona - Ziemeļeiropa (tajā skaitā Latvija un Polija);
  • Tev ir konkrēta ideja vai jau eksistējošs digitālais uzņēmums (plaši definēts, iekļaujot satura un patērētāju biznesus un e-komerciju);
  • Tev ir motivētu cilvēku komanda, kas nebaidās uzņēmēja ceļa;
  • Tu esi pārliecināts par savas idejas kvalitāti un spēju iekarot globālo tirgu;
  • Tu esi kvalitatīvi aizpildījis online pieteikuma formu.

Akadēmija pieņem arī individuālos pieteikumus, kuru izvērtēšana tiek balstīta uz kompetencēm, kas varētu būt nepieciešamas Akadēmijā pieņemtajām komandām un kas garantē dalību Akadēmijā uz visām 3 dienām, ja apstiprinātās komandas atbalsta papildus dalībnieka pieņemšanu komandā.

Individuālā pieteikuma kritēriji:
  • Tu nāc no attiecīgā reģiona - Ziemeļeiropa (tajā skaitā Latvija un Polija);
  • Tev ir kompetences, kas ir svarīgas digitālajā jomā;
  • Tu esi kvalitatīvi aizpildījis online pieteikuma formu.

Apstiprinātās komandas un individuālie dalībnieki tiks izziņoti 18. augustā. Akadēmijā tiks uzņemtas ne vairāk kā 10 komandas un limitēts skaits individuālo dalībnieku (ņemot vērā dalībnieka kompetences un komandu vajadzības), un to atlasi veiks TechHub Riga izveidota žūrija. Akadēmijas darba valoda būs angļu valoda, tāpēc pasākuma programma un pieteikšanās forma ir angļu valodā.

Pasākuma programma (angļu valodā) pieejama šeit.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Inese Mūrniece
TechHub Riga
Tālrunis: +371 26329561
E-pasts: inese.murniece@techhub.com

Anete Vītola, projektu vadītāja
Projektu attīstības nodaļa
Investīciju projektu departaments


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039469
E-pasts: anete.vitola@liaa.gov.lv
 

Pasākumu organizē LIAA sadarbībā ar TechHub Riga un Bridgit! projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" ietvaros, kuru līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Akadēmijas partneris MTG nodrošina dalībniekus ar specifiskām nozares zināšanām un palīdz veidot saturiski bagātāku programmu.