Divu dienu seminārs "Tehnoloģiju komercializēšana"

2014. gada 11. un 12. novembrī pulksten 11.00-15.00
Viesnīcā "Radi un draugi"

Adrese: Rīga, Mārstaļu iela 3

Lai veicinātu zinātnisko izstrādņu attīstību, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Ventspils Augstskolu un Ventspils Augsto tehnoloģiju parku rīko bezmaksas divu dienu tehnoloģiju komercializēšanas semināru.

Pasākuma mērķis ir iepazīstināt ar izgudrojumu un tehnoloģisku projektu attīstīšanu, komercializācijas piedāvājumu sagatavošanu, kā arī sniegt zināšanas par tehnoloģiskajām biznesa idejām, finansējuma piesaistes procesiem un komandas veidošanas nozīmi.

Pasākuma galvenā mērķauditorija ir tehnoloģiju un izgudrojumu autori, zinātnisko institūciju pārstāvji, uzņēmumos strādājošie pētniecības un attīstības darbinieki, individuālie izgudrotāji, kuriem ir  savas tehnoloģisko projektu idejas ar  komercializācijas potenciālu, un tehnoloģiju pārneses kontaktpunktu darbinieki.

Semināru vadīs  Fionn Dobbin – Rīgas Ekonomikas augstskolas pasniedzējs un Radošo uzņēmējdarbības nozaru programmas direktors. Strādājis ar tādiem uzņēmumiem un organizācijām kā, piemēram, DDB/Rīga, MOOZ/Rīga, ZNAK/Rīga, Britu padome/Rīga, Rīgas dome, CIRC/Wiesbaden, OSKO&DEICHMANN/Berlin u.c.

Semināra darba valoda - angļu.

Dalība bezmaksas.

Semināra programma (angļu valodā) pieejama šeit.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:

Nataļja Jarohnoviča
Ventspils Augstskola
Tālrunis: +371 26838344
E-pasts: natalja.jarohnovica@venta.lv

Anete Vītola, projektu vadītāja
Projektu attīstības nodaļa
Investīciju projektu departaments


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039469
E-pasts: anete.vitola@liaa.gov.lv

Pasākums tiek organizēts LIAA realizētā projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.