Dizaina apģērbu un aksesuāru ražotāju tirdzniecības misija Polijā izstādes "Ptak Expo 2015" laikā Lodzā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas dizaina apģērbu un aksesuāru ražotājus piedalīties tirdzniecības misijā Polijā, kas norisināsies izstādes "Ptak Expo" laikā 2015. gada 27.-29. augustā Lodzā.

PTAK modes centra teritorijā atrodas tūkstošiem dizaina apģērbu, veļas, audumu, apavu un aksesuāru ražošanas uzņēmumu pastāvīgo stendu, kā arī lielākais apģērbu veikals Polijā. Tā ir galvenā ražotāju, iepircēju un klientu tikšanās vieta, kas aizņem vairāk kā 250 000 m2 lielu teritoriju.

Uz PTAK modes centru ikdienā brauc iepircēji ne tikai no Polijas, bet arī no daudzām citām valstīm – Čehijas, Slovākijas, Vācijas, Austrijas, Krievijas, Ukrainas, Baltijas valstīm, kā arī ASV. PTAK centrā ikdienā tiek pārstāvēti vidējas cenu kategorijas ražotāji, taču uz "Ptak Expo" laiku izstāžu hallēs savus ražojumus eksponē arī spēcīgākie poļu un ārvalstu modes dizaineri (pamatā – ielu mode), tiek demonstrētas jaunās kolekcijas.

Modes pilsētas teritorijā atrodas arī "Ptak Expo" izstāžu halle, kur divas reizes gadā tiek organizēta starptautiskā modes izstāde, kur tiek demonstrētas modes pasaules jaunākās tendences. Kā īpašie pasākuma viesi pasākumā piedalīsies Patrīcija Guči (Patrizia Gucci), Anna Fendi (Anna Fendi) un Parisa Hiltone (Paris Hilton).

Sīkāka informācija pieejama izstādes ”Ptak Expo 2015” mājaslapā – www.ptakexpo.com

Tirdzniecības misijas mērķis ir veikt tirgus izpēti, veidot kontaktus ar iespējamajiem sadarbības partneriem un iepazīties ar Polijas modes, tekstila un aksesuāru preču tirgu.

Provizoriskā programma:

27. augusts
Ierašanās Lodzā. Tekstila/ apģērbu, aksesuāru un furnitūras, kā arī dizaina priekšmetu ražotāju apmeklējumi, tikšanās ar potenciālajiem sadarbības partneriem.
28. augusts
Izstādes apmeklējums, tikšanās ar izstādes dalībniekiem, pārrunas.
29. augusts
Atgriešanās Rīgā.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (aviobiļetes, transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, kā arī ar viesnīcas un aviobiļešu rezervēšanu.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (aviobiļetes, vietējais transports, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings" līdz 2015. gada 30. oktobrim. Vairāk informācijas šeit.

Lai saņemtu šo pakalpojumu, dalībniekiem ir jābūt noslēgtam līgumam ar LIAA par atbalsta saņemšanu, kā arī jāapliecina nodokļu parādu neesamība.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Zane Biteniece, vecākā projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 22012250
Fakss: +371 67039401
E-pasts: zane.biteniece@liaa.gov.lv


Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.