Dzīvās elektroniskās mūzikas festivāls “Kontaktor’’ | Teenage Engineering darbnīca un paraugdemonstrējums (Rīgā)

Rīko Erica Synths sadarbībā ar LIAA Radošo industriju inkubatoru.

2019. gada 30. maijā, plkst. 14:00-17:00
Radošo industriju inkubatorā
Adrese: Elizabetes iela 45/47, 4. stāvā, Rīga

Darbnīcu vada: zīmola pārstāvis Tobiass fon Hofstens

Teenage Engineering ir Zviedrijā bāzēts uzņēmums, kas iekaroja pasaules slavu un nerimstošu mūziķu interesi radot nelielus, ērti pārnēsājumas mūzikas instrumentus, kas plašāk pazīstami kā pocket operators. Tie nodrošina studjas kvalitātes skaņu un funkcionalitāti, lai nodrošinātu iespēju radīt mūziku atrodoties jebkur – esot pie dabas, skolā, darbā vai ceļā no punkta A uz B. Teenage Engineering radītie produkti ir inovatīvi un pieejami ikvienam salīdzinoši zemās cenas dēļ, arī Latvijā pēdējo gadu laikā tie guvuši ievērojamu popularitāti kā starp elektronisko ierīču jeb gadžetu entuziastiem, tā mūziķiem un profesionāļiem.

Darbnīcām ar Tobiasu aicinām pieteikties interesentus, kas vēlas nelielās grupās pa trim aptuveni pusstundu iepazīties un muzikāli eksperimentēt izmantojot jaunākos Teenage Engineering produktus. Pusstundas laikā tiks radīta pāris minutes gara muzikāla kompozīcija, kas pēcāk tiks demonstrēta Teenage Engineering darbnīcas publiskajā daļa, kurā Tobiass arī pastāstīs par zīmola darbību un jaunākajiem mūzikas instrumentiem.

Privātajām darbnīcām aicinām pieteikties visus, kas sasnieguši 18 gadu vecumu, savu lēmumu motivējot ar nelielu tekstu par to, kāpēc šī norise tev ir saistoša un kāpēc tieši tev būtu jākļūst par vienu no dalībniekiem.

Programma

Pasākums notiks angļu valodā.
Dalība bezmaksas.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Sabīne Jermaloviča, projektu vadītāja
Radošo industriju inkubators
Biznesa inkubatoru departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Elizabetes iela 45/47, Rīga, LV-1050, Latvija
Tālrunis: +371 62401220, +371 26625910
E-pasts: sabine.jermalovica@liaa.gov.lv


Iezīmes: