Eksporta forums MAGNETIC LATVIA 2016

 


9. jūnijā
Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Torņakalnā

Adrese: Rīga, Jelgavas iela 1
un
10. jūnijā
viesnīcā "Radisson Blu Hotel Latvija"

Adrese: Rīga, Elizabetes iela 55


 Prezentācijas un video

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina uzņēmējus un eksportētājus piedalīties gada nozīmīgākajā eksportam veltītajā divu dienu pasākumā – Eksporta forumā MAGNETIC LATVIA 2016!

Foruma pirmajā dienā – 9. jūnijā eksperti no Lielbritānijas izklāstīs efektīvas stratēģijas starptautiskās konkurētspējas veicināšanai un LIAA pārstāvniecību vadītāji kopā ar Latvijas eksportētājiem analizēs dažādus paņēmienus veiksmīgai iekļūšanai ārējos tirgos.

Starptautiski godalgots mārketinga eksperts un grāmatu autors Geoff Ramm dalīsies ar mārketinga idejām un klientu apkalpošanas tehnikām, kas pat jaunam uzņēmumam ļauj palikt atmiņā un būt priekšā konkurentiem arī lielos tirgos. Lamborghini, Virgin un citu prestižu kompāniju komunikācijas stratēģis Ross Kingsland sniegs praktiskus ieteikumus, kas var tikt piemēroti jebkuram biznesam, veidojot stratēģiskas attiecības un stabilu izaugsmi. Trešais eksperts no Lielbritānijas Doug Lawrence, kurš ir konsultējis tūkstošiem kompāniju, dos padomus eksportētājiem, analizējot gan tipiskākās kļūdas, gan labākos piemērus starptautiskajā interneta vidē.

Tiks apskatītas atšķirīgas eksporta stratēģijas dažādos tirgos – LIAA ārvalstu pārstāvji sniegs praktiskus ieteikumus ieiešanai konkrētos tirgos un veiksmīgi eksportētāji dalīsies izvēlēto stratēģiju īstenošanas pieredzē. Šūšanas uzņēmums SIA BLACK MAMMUT stāstīs par sadarbības pieredzi ar aģentiem Nīderlandē, viens no lielākajiem zivju pārstrādes uzņēmumiem Baltijas valstīs SIA KARAVELA runās par priekšrocībām, ko sniedz private label pieeja Lielbritānijā, bet industriālo betona grīdu ražotājs SIA PRIMEKSS par plašajām iespējām, ko sniedz subcontracting stratēģija Norvēģijā. Savukārt portatīvo moduļu māju ražotājs SIA VIA-S MODULAR HOUSES atklās ieguvumus no filiāles atvēršanas Zviedrijā un dabīgās kosmētikas uzņēmums SIA MADARA COSMETICS dalīsies pieredzē, kā iekarojis savu nišu Ziemeļvalstīs.

Foruma otrā diena – 10. jūnijs veltīts kontaktbiržai "Uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem", uzņēmējiem piedāvājot individuāli tikties ar interesējošo eksporta reģionu pārstāvjiem, kas sniegs konsultācijas, noderīgus padomus un kontaktus Apvienotajos Arābu Emirātos, Japānā, Singapūrā, Kazahstānā, Krievijā, Dānijā, Norvēģijā, Somijā, Zviedrijā, Francijā, Itālijā, Lielbritānijā, Nīderlandē, Vācijā, Baltkrievijā, Polijā, Ukrainā un Lietuvā.
Tiem uzņēmējiem, kas interesējas par starptautisko tehnoloģiju pārnesi un biznesa sadarbību ārvalstīs, kontaktbiržā būs iespēja tikties ar Eiropas Biznesa atbalsta tīkla darbiniekiem.
Individuālās tikšanās notiks pēc iepriekš sastādīta grafika viesnīcā "Radisson Blu Hotel Latvija" zālē "Alfa". Vairāk informācijas par kontaktbiržu šeit.

Programma (Foruma darba valoda – latviešu un angļu. Pasakumā tiks nodrošināts sinhronais tulkojums uz latviešu valodu.)

Dalība bezmaksas. 

Papildinformācija:
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments
Biznesa informācijas nodaļa
+371 67039459
eksportetajiem@liaa.gov.lvPasākums tiek rīkots Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" ietvaros.