Eksporta meistarklase

2015. gada 22. septembrī plkst. 18.00
Viesnīcas "Konventa sēta" konferenču zālē "Georgs"
Adrese: Rīga, Kalēju iela 9/11

Meistarklase plānota kā diskusija, kurā aktīvi piedalās klausītāji, uzdodot sev interesējošus jautājumus par biznesa attīstības niansēm. Vienlaikus eksporta meistarklase būs tikšanās vieta topošajiem un esošajiem uzņēmējiem, nodrošinot iespēju apmainīties ar pieredzi un idejām.

Meistarklases pirmajā daļā par savu pieredzi uzņēmuma ĒRENPREISS ORIGINAL izveidē un attīstībā stāstīs Toms Ērenpreiss, kurš apguvis vēsturisko riteņu restaurācijas procesu un realizējis sapni par jaunu Ērenpreiss velosipēdu ražošanu. Šobrīd Ērenpreiss ir atpazīstams zīmols Latvijas velobraucēju vidū, bet iekarojis simpātijas arī citu valstu iedzīvotāju vidū. Igaunija, Lietuva, Dānija, Lielbritānija, Nīderlande, Singapūra, Beļģija, Luksemburga, Zviedrija, ASV – tās ir tikai dažas no valstīm, kurās šobrīd nopērkami Ērenpreiss velosipēdi.

SIA ĒRENPREISS ORIGINAL ir konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2014" laureāts, kategorijā "Rūpnieciskais dizains" uzņēmumus ieguvis 2. vietu.

Meistarklases otrā daļa noritēs neformālā gaisotnē aktuālu jautājumu apspriešanai un jaunu biznesa kontaktu un sadarbības partneru iegūšanai.

Programma

Dalība bezmaksas.

Kontaktinformācija:
Sarmīte Karlsone, vecākā projektu vadītāja
Projektu attīstības nodaļa
Investīciju projektu departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039469, +371 29206804
Fakss: +371 67039401
E-pasts: sarmite.karlsone@liaa.gov.lv


Seminārs tiek organizēts aktivitātes "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma“ ietvaros,  to līdzfinansē Eiropas reģionālās attīstības fonds (ERAF) un Eiropas Savienība.