Hakatons “Startup Slalom IT Rēzekne" (Rēzeknē)

Rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas Startup uzņēmumu asociāciju ‘Startin.lv’.

2017. gada 27. līdz 29. oktobrī
Rēzeknē

Hakatona tematika ir saistīta ar dažādiem IT risinājumiem – mobilajām aplikācijām, interneta platformām un citiem informācijas un komunikācijas tehnoloģiju rīkiem. Konkrētu tēmu dalībnieki var izvēlēties paši.

Hakatons sāksies 27. oktobrī, plkst. 18:00, bet pirms oficiālās pasākuma atklāšanas būs īpaša meistarklase (workshop) ideju autoriem, lai labāk sagatavotos prezentēšanai auditorijai. Piektdienas vakarā pasākuma dalībnieki, kuri būs izstrādājuši savas biznesa idejas, prezentēs tās pārējiem dalībniekiem. Pēc tam katrs dalībnieks izvēlēsies, kuras idejas attīstīšanas komandā viņš vēlas strādāt turpmākās 48 stundas. Tās idejas, kuras atbalsta lielākais dalībnieku skaits, tiek attīstītas tālāk. Sestdien, 28. oktobrī, komandas strādās ar pieredzējušajiem biznesa un tehnoloģiju mentoriem, kuri palīdzēs viņiem labāk izprast savu biznesa modeli un izvēlēties piemērotākus tehnoloģiskos risinājumus. Svētdien, 29. oktobrī, komandas prezentēs savus gatavos projektus žūrijai – investoriem un ekspertiem.

Mērķis - strādājot komandās, pārbaudīt savu biznesa ideju dzīvotspēju, attīstīt tās un  izveidot tehnoloģijās balstītus risinājumus.

Hakatonā aicināti pieteikties studenti, programmētāji, dizaineri, informāciju tehnoloģiju speciālisti, biznesa ideju autori un jaunie uzņēmēji. Dalībniekiem par savu pieredzi stāstīs mentori no Latvijas un citām Baltijas valstīm.

Pasākuma darba valoda - angļu.
Dalība bezmaksas.

Kontaktinformācija:
Ilze Seržāne, vecākā projektu vadītāja
Inovāciju atbalsta nodaļa
Tehnoloģiju departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039454, +371 27831364
E-pasts: ilze.serzane@liaa.gov.lv

Aļona Beļinska
Projektu vadītāja
Latvijas Startup uzņēmumu asociācija ‘Startin.lv
Tālrunis: +371 26384077
E-pasts: alona@startin.lv

 


Iezīmes: