Kontaktbirža ideju autoriem un investoriem

2014. gada 20. novembrī
Eiropas Savienības mājā

Adrese: Rīga, Aspazijas bulvāris 28

Pasākuma galvenā mērķauditorija ir ideju autori un jaunie uzņēmēji, kas meklē finansējumu, un finansējuma pārvaldītāji – privātie investori, uzņēmēji un riska kapitāla fondu pārstāvji, kas vēlas investēt jaunos, zināšanām piesātinātos projektos.

Kontaktbiržā ideju autoriem būs iespēja prezentēt savu biznesa ideju investoriem. 10 labākajiem ideju autoriem tiks piedāvāta iespēja piedalīties investoru kontaktbiržā, kā arī tiks nodrošināta bezmaksas tirgus pētījumu veikšana biznesa idejai un konsultācijas, kas palīdzēs labāk sagatavoties dalībai investoru kontaktbiržā.

Biznesa ideju autoriem, kas pieteiksies dalībai kontaktbiržā, organizatori palīdzēs sagatavoties prezentācijai, kā arī būs iespēja saņemt nozares profesionāļu konsultācijas biznesa un finanšu plāna sagatavošanai.

Pieteikšanās slēgta!

Biznesa idejas tiks izvērtētas, ņemot vērā to kvalitāti, potenciālu un gatavības stadiju.

Dalība bezmaksas.

Kontaktinformācija:

Liene Kataševska
Ventspils Augsto tehnoloģiju parks
Tālrunis: +371 63629661
E-pasts: liene.katasevska@vatp.lv

Anete Vītola, projektu vadītāja
Projektu attīstības nodaļa
Investīciju projektu departaments


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039469
E-pasts: anete.vitola@liaa.gov.lv

Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Ventspils Augsto tehnoloģiju parku LIAA realizētā projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.