Iedvesmas konference “Uzdrīksties uzvarēt” (Rīga)

Rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Junior Achievement Latvia

2017. gada 26. oktobrī
Ķīpsalas izstāžu hallē, Rīgā

Līdz 17. oktobrim skolu jaunieši, viņu vecāki, studenti, skolotāji, kā arī ikviens interesents aicināts pieteikties uzņēmējdarbības iedvesmas konferencei "Uzdrīksties uzvarēt!”.

Konference pulcēs 2500 dalībnieku no visas Latvijas, un tās laikā ikvienam būs iespēja iedvesmoties no Latvijā spilgtākajiem uzņēmējiem un personībām, lai uzdrošinātos izmēģināt spēkus uzņēmējdarbībā vai jebkura cita sava sapņa īstenošanā.

Konferencē uzstāsies finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola, uzņēmēji Martins Zemītis (Materia Bikes), Dāvis Siksnāns (Printful), Edgars Rozenvalds (Wood religion), Ģirts Ozoliņš (Erica Synths), Normunds Bergs (SAF tehnika), reklāmas guru Andris Rubīns (DDB), LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis, piedzīvojumu meklētājs Kārlis Bardelis, kā arī Latvijas veiksmīgākie skolēnu mācību uzņēmumi.

Šogad konferencei cauri vīsies grafiti tēma, kas simbolizē cīņu, nepadošanos, ambīcijas, ticību saviem spēkiem un ilgus gadu desmitus simbolizējusi jaunatnes balsi. Starpbrīžos paredzētas dažādas jauniešu vidū populāru mākslinieku performances. Pasākuma moderators — Renārs Zeltiņš.

Konference būs iedvesmojošs, motivējošs un uz inovatīvu uzņēmējdarbību vērsts pasākums ar mērķi rosināt Latvijas jaunatni pievērsties uzņēmējdarbībai, lai attīstītu jauniešos prasmi un uzņēmību īstenot savas biznesa idejas.

Papildus plašajai konferences programmai paredzēti arī izstāžu stendi inovatīvas uzņēmējdarbības ekosistēmas dalībniekiem (augstskolu, valsts iestāžu, zinātnisko iestāžu, biznesa inkubatoru, veiksmīgāko SMU produktu u.c.).

Programma tiks ievietota drīzumā.

Semināra darba valoda – latviešu.
Dalība bezmaksas.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Dace Dumbere-Bregže, projektu vadītāja
Inovāciju atbalsta nodaļa
Tehnoloģiju departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039454
E-pasts: dace.dumbere@liaa.gov.lv


Iezīmes: