Iedvesmas pēcpusdiena “Lūst vai plīst” jeb uzņēmējdarbības neveiksmes stāsti (Valmierā)

Rīko LIAA Valmieras Biznesa inkubators (LIAA).

2017. gada 8. decembrī
Valmieras Biznesa inkubatorā 

Adrese: Purva iela 12a, Valmiera

Iedvesmas pēcpusdienā ar savu pieredzi dalīsies četri pieredzējuši savas nozares speciālisti:
Mārcis Feldbergs dzīvo Ērgļos, lai gan par savām mājām ir saucis arī daudz citas vietas Latvijā. Radošās atpūtas pagalms “Tiltiņi” un zīmols ar reibinošo garšu “Kandžas laboratorija” savu uzrāvienu sācis tikai pagājušā gadā, bet cik laika ir aizvadīts vides labiekārtošanā, zina tikai viņš pats. Kā sekot savam sapnim, redzot, ka tas nestāv tepat aiz sliekšņa.
Mārtiņš Labāns ir no Talsiem. Savu biznesu sabiedriskās ēdināšanas nozarē uzsāka pēc vairākiem, pieredzes bagātiem gadiem strādājot “Draugiem goup” uzņēmumos un ne tikai. Šobrīd vada savu restorānu “Kuk Buk” Pulkveža Brieža ielā, Rīgā un ir iesaistīts arī citos radošos projektos.
Aigars Jermolajevs ir līdzīpašnieks un vadītājs uzņēmumam “AMIT Baltic”, kas ar specifiskas nišas resursu vadības sistēmas apkalpošanu saviem klientiem Latvijā, Lietuvā un Ukrainā ļauj efektīvāk organizēt un vadīt biznesu.
Mārtiņš Zemītis ir pieredzes bagāts konsultants korporatīvajās finansēs, integrētajā mārketingā, digitālajā mārketingā un mārketinga stratēģiju izstrādāšanā. Mārtiņš līdzīpašnieks start up uzņēmumam Grandma un kopš 2013.gada uzņēmuma Zemiic īpašnieks.

Programma

Pasākuma darba valoda - latviešu.
Dalība bezmaksas.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Laura Zvaigzne, projektu vadītāja
Valmieras Biznesa inkubators
Biznesa inkubatoru departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Purva iela 12a, Valmiera, LV-4201, Latvija
Tālrunis: +371 26431140
E-pasts: laura.zvaigzne@liaa.gov.lv