Informatīvs seminārs par Mentoringa programmu (Jelgavā)

2014. gada 12. maijā pulksten 16.00
JIC biznesa inkubatorā

Adrese: Jelgava, Peldu iela 7

Saistībā ar LIAA izsludināto pieteikšanos Mentoringa programmai, kuras ietvaros topošajiem un jaunajiem uzņēmējiem būs iespēja bez maksas saņemt pieredzējušu uzņēmēju padomus un atbalstu, LIAA organizē informatīvu semināru, kuru laikā interesenti tiks iepazīstināti ar Mentoringa programmas ietvaros plānotajām aktivitātēm un programmas norisi.

Uz semināru aicināti topošie un jaunie uzņēmēji, kas vēlas saņemt kvalitatīvus un individuāli pielāgotus mentoringa pakalpojumus, un uzņēmēji, kas ir gatavi dalīties savā pieredzē.

Seminārā interesenti dzirdēs iepriekšējo gadu Mentoringa programmas dalībnieku pieredzes stāstus, iepazīties ar iespējamajiem mentoriem un pieredzes pārņēmējiem, kā arī uzzinās aktualitātes, kas saistītas ar dalību Mentoringa programmā.

Pieteikšanās semināram līdz 9. maijam, rakstot uz mentorings@turiba.lv (ar norādi "Jelgavas seminārs") vai zvanot uz 26586695.

Dalība seminārā – bezmaksas.

Dalībai Mentoringa programmā var pieteikties:
  • Pieredzes pārņēmēji – jaunie uzņēmēji (uzņēmums nav vecāks par 5 gadiem), aizpildot pieredzes pārņēmēja pieteikumu;
  • Mentori – pieredzējušie uzņēmēji (ne mazāk kā 5 gadu pieredze uzņēmējdarbībā), aizpildot mentora pieteikumu.

2014. gadā tiks realizētas divas Mentoringa programmas, kuras norisināsies līdz oktobrim. Pirmajai programmai interesenti aicināti pieteikties līdz 23. maijam, aizpildot pieredzes pārņēmēja vai mentora pieteikumu vietnē www.facebook.com/MentoringaProgramma vai www.turiba.lv. Dalība programmā – bezmaksas.

Vairāk informācijas par Mentoringa programmu lasi šeit.

Mentoringa programma tiek īstenota LIAA realizētā projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" ietvaros sadarbībā ar Biznesa augstskolu Turība un to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.