Interjera, produktu un modes dizaina ražotāju tirdzniecības misija un produkcijas prezentācija Somijā (Helsinkos)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas interjera, produktu, modes un modes aksesuāru ražotājus piedalīties tirdzniecības misijā un produktu prezentācijā Somijā, kas norisināsies laikā no 2018. gada 12. - 14. februārim Helsinkos!

Aicinām pieteikties tos modes, interjera dizaina priekšmetu un aksesuāru ražotājus, kuri vēlās atrast partnerus Somijā. Tirdzniecības misijas mērķis ir veicināt Latvijas dizaina atpazīstamību Somijā un sniegt iespēju veidot kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

Tirdzniecības misija tiek organizēta ekspozīcijas veidā sadarbībā ar dizaina konceptveikalu AWAKE Collective. Šī būs pirmā tirdzniecības misija, kuras ietvaros uzņēmumiem tiks piedāvāta iespēja prezentēt produktus Helsinkos, konceptveikala AWAKE Collective telpās, Helsinku Dizaina kvartālā, Fredirinkatu 25.

Latvijas produktu ekspozīcijas paredzēts no 12.februāra līdz 31.martam, AWAKE Collective, Fredrikinkatu 25, Helsinki, Somija.

Latvijas dizaina produktu ekspozīcija tiks izvietota AWAKE Collective telpās, lai palīdzētu Latvijas dizaineriem nodot vēstījumu par savu zīmolu, tā radīšanas procesu un pieredzi, katram dizaina zīmolam tiks dota iespēja sniegt individuālu prezentāciju 13.februārī, kad notiks Latvijas dizaina priekšmetu ekspozīcijas oficiāla atklāšana. Uz prezentācijām plānots aicināt koncepta un dzīves stila veikalu iepircējus, blogerus, žurnālistus, kur vakara pieņemšanas un neformālu sarunu laikā būs iespēja dibināt kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

AWAKE Collective ir dizaina veikals, kas darbojās Helsinku Dizaina kvartālā no 2016.gada pārstāvot zīmolus no Somijas, Vācijas, Igaunijas un Latvijas. Kopš 2017.gada rudens AWAKE kā savu prioritāti ir izvirzījis Baltijas dizaina popularizēšanu - Latvijas, Lietuva un Igaunija, piedāvājot plašāko sortimentu no šajā reģionā ražotiem produktiem.

Plašāka informācija: http://www.awake-collective.com un facebook.com/AwakeCollective/

* Tirdzniecības misijas dalībnieku atlase tiks veikta sadarbībā ar AWAKE Collective, apstiprinot dalību 6-8 Latvijas modes un dizaina priekšmetu zīmoliem.

Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, ka arī ar viesnīcas un aviobiļešu rezervēšanu.

Uz atbalstu var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikumu, kā arī ostu pārvaldes (projektos, kas neietver saimnieciskās darbības).

Dalībnieki var pretendēt uz de minimis atbalstu 60% (ja dalība pirmo reizi, tad 80%) apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai ne vairāk kā trim personām, kuras ir tirdzniecības misijas dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos tirdzniecības misijā, pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus. Dalībniekiem, kuri neatbilst šīm prasībām, visas izmaksas būs jāsedz no saviem līdzekļiem.

De minimis atbalsta apjoms būs zināms pēc dalībnieku apstiprināšanas un organizatorisko izdevumu precizēšanas.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit. 

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Zane Biteniece, vecākā projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 22012250
E-pasts: zane.biteniece@liaa.gov.lv