Inženiernozaru uzņēmumu kontaktbirža Francijā izstādes "MIDEST 2015" laikā Parīzē

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas inženiernozaru uzņēmumus 2015. gada 17.-20. novembrī piedalīties kontaktbiržā, kas notiks starptautiskās piegāžu un kooperācijas izstādes "MIDEST" ietvaros Parīzē, Francijā.

Starptautiskā izstāde „MIDEST - 2015” (www.midest.com) notiks 2015. gada 17. - 20. novembrī. MIDEST ir lielākā Francijas industriālo piegāžu un kooperācijas izstāde, 2014. gadā tajā piedalījās 1678 kompānijas, t.sk. 662 kompānijas no 45 ārvalstīm - Beļģijas, Nīderlandes, Spānijas, Itālijas, Šveices, Vācijas, Čehijas, Polijas, Lietuvas, Dienvidāfrikas u.c. valstīm. Izstādi apmeklēja apmēram 41 000 apmeklētāju no 78 valstīm. Gan 2013., gan 2014. gadā izstādi apmeklēja vairāki Latvijas uzņēmumi, t.sk. piedaloties kontaktbiržā www.b2fair.com/midest2015.

Izstādes galvenā tematika ir piegādes un kooperācija. Izstādē pārstāvētās nozares ir autobūves komponentu ražošana, mašīnbūve un metālapstrāde, iekārtu un tehnoloģisko rīku ražošana, plastmasas un gumijas detaļu izgatavošana, elektronika un automatizācija, tehniskais tekstils, dizaina izstrādnes un projektēšana.

Šogad izstādē pirmo reizi tiek organizēts arī Latvijas nacionālais stends, kurā piedalās deviņi uzņēmumi un organizācijas.

Kontaktbirža notiks, 2015. gada 17. - 20. novembrī, Parīzes izstāžu centrā „Paris Nord Villepinte Exhibition Centre” („Parc des Expositions de Paris Nord Villepinte”), 6. hallē. 2014. gadā šāda paša veida pasākumā piedalījās 140 kompānijas no 22 valstīm, kopā notika 655 iepriekš reģistrētas biznesa tikšanās.

Pieteikšanās kontaktbiržai jau ir atvērta, pietiekšanās gala termiņš Latvijas dalībniekiem ir līdz 30. oktobrim, aizpildot uzņēmuma profila veidlapu interneta mājas lapā: www.b2fair.com/midest2015

Latvijas uzņēmumiem – kontaktbiržas dalībniekiem pēc vienošanās, papildus var tikt organizētas atsevišķas individuālo tikšanos programmas.

LIAA darbinieki sniegs palīdzību saistībā ar kontaktbiržas organizāciju un reģistrāciju tajā, par brauciena organizēšanu, kā arī konsultācijas uz vietas Parīzē – kontaktbiržas laikā.

Uzņēmumiem jārēķinās ar sekojošiem izdevumiem:

  1. Dalības maksa par kontaktbiržu izstādes dalībniekiem ir 95,- EUR (neskaitot PVN) no uzņēmuma viena darbinieka. Ja tiek reģistrēts otrs vai vairāki dalībnieki, maksa palielinās par 50 EUR (neskaitot PVN). Samaksa ir jāveic kontaktbiržas rīkotāju kontā tūlīt pēc reģistrēšanās;
  2. Dalības maksa par kontaktbiržu izstādes apmeklētājiem ir 175,- EUR (neskaitot PVN) no uzņēmuma viena darbinieka. Ja tiek reģistrēts otrs vai vairāki dalībnieki, maksa palielinās par 75 EUR (neskaitot PVN). Samaksa ir jāveic kontaktbiržas rīkotāju kontā tūlīt pēc reģistrēšanās;
  3. Dalības maksā ietilpst uzņēmuma individuālās kontaktbiržas darba programmas sagatavošana, uzņēmuma biznesa profila publikācija kopējā kontaktbiržas dalībnieku katalogā, u.c. pakalpojumi;
  4. Pēc samaksas saņemšanas uzņēmuma profils elektroniski tiks apstiprināts kopīgajā visas kontaktbiržas dalībnieku sarakstā. Tikai pēc tam – būs iespējams pieteikt savas individuālās tikšanās ar pārējiem kontaktbiržā reģistrētajiem un attiecīgi izvēlētajiem sarunu partneriem;
  5. Izdevumi, kas saistīti ar tirdzniecības misijas realizāciju (vietējais transports uzņēmumu grupai, pasākuma mārketinga izmaksas un taml.);
  6. Uzņēmumiem pašiem jāsedz savas izmaksas saistībā ar savu pārstāvju braucienu uz izstādi, dienas naudas, naktsmītnes, utt.

Papildu informācija par LIAA pakalpojumiem atrodama http://eksports.liaa.gov.lv/pakalpojumi

Kontaktinformācija:
Andris Alksnis, vecākais projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 29455000
Fakss: +371 67039401
E-pasts: andris.alksnis@liaa.gov.lv

Solvita Gulbe, LIAA pārstāvniecības Francijā vadītāja

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvniecība Francijā
Ambassade de la République de Lettonie en France
6, Villa Saïd 75116 Paris, France
Tālrunis: +33 153645815, +371 29479182
Fakss: +33 153645819
E-pasts: solvita.gulbe@liaa.gov.lv


Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros. Lai saņemtu šo pakalpojumu, dalībniekiem būs jāslēdz līgums ar LIAA par atbalsta saņemšanu, kā arī jāapliecina nodokļu parādu neesamība.

Iezīmes: