Inženiernozaru uzņēmumu kontaktbirža starptautiskās piegāžu un kooperācijas izstādes "Elmia Subcontractor – 2018" laikā Zviedrijā (Jēnšepingā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas inženiernozaru uzņēmumus pieteikties kontaktbiržai, kura norisināsies starptautiskās izstādes "Elmia Subcontractor – 2018” laikā 2018. gada 13 – 14. novembrī!

Starptautiskā izstāde „Elmia Subcontractor - 2018” notiks š.g. 13. - 16. novembrī, Jenšēpingas izstāžu kompleksā. Tā ir lielākā Zviedrijas industriālo piegāžu un kooperācijas izstāde. Izstāde tiek rīkota kopš 1975. gada, šogad tā tiek rīkota 43. reizi, Latvijas uzņēmumi šajā izstāde piedalās kopš 2003. gada.

Izstādē katru gadu vidēji piedalās 1200 kompānijas no 30 valstīm t.sk. no Beļģijas, Čehijas, Dānijas, Francijas, Igaunijas, Itālijas, Krievijas, Latvijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Nīderlandes, Norvēģijas, Polijas, Somijas, Spānijas, Šveices, Vācijas, u.c. valstīm. Izstādi katru gadu apmeklē apmēram 15 000 apmeklētāju. 2017. gadā Latvijas nacionālajā stendā, individuālajos stendos un arī kontaktbiržā kopā bija pārstāvēti 20 Latvijas uzņēmumi un organizācijas. Latvijas uzņēmēju dalība izstādē ir vainagojusies ar panākumiem, vairāki Latvijas uzņēmēji jau vairākus gadus sadarbojas ar Skandināvijas uzņēmumiem.

Izstādes galvenā tematika ir piegādes un kooperācija. Izstādē pārstāvētās nozares ir autobūves komponentu ražošana, mašīnbūve un metālapstrāde, iekārtu un tehnoloģisko rīku ražošana, plastmasas un gumijas detaļu izgatavošana, elektronika un automatizācija, dizaina izstrādnes un projektēšana.

Izstādes laikā, 13. un 14. novembrī būs iespējams piedalīties kontaktbiržā “Subcontractor Connect”: https://www.elmia.se/en/subcontractor/For-Visitors/Subcontractor-Connect-Match-making/

Šāda veida pasākums ir papildus iespēja gan tiešajiem izstādes dalībniekiem, gan arī tās apmeklētājiem satikties un veidot savstarpējos biznesa kontaktus. 2017. gadā šajā kontaktbiržā piedalījās 105 uzņēmumi no 19 valstīm un divu dienu laikā kopā notika apmēram 220 savstarpējās tikšanās.

Uzņēmumiem ir jārēķinās ar sekojošiem izdevumiem:

  1. Dalības maksa – pārdevējiem ir 249,- EUR, plus 25% Zviedrijas PVN;
  2. Dalības maksa – pircējiem ir bezmaksas.
  3. Dalības maksa par kontaktbiržu būs jāsamaksā tās rīkotājorganizācijas kontā tūlīt pēc Jūsu uzņēmuma profila reģistrācijas internetā.
  4. Pēc samaksas saņemšanas Jūsu uzņēmuma profils elektroniski tiks apstiprināts kopīgajā visas kontaktbiržas dalībnieku sarakstā. Tikai pēc tam Jūs varēsiet pieteikt savas individuālās tikšanās ar kontaktbiržā reģistrētajiem un attiecīgi Jūsu izvēlētajiem uzņēmumiem.
  5. Šajā dalības maksā gan izstādes dalībniekiem, gan apmeklētajiem ietilpst uzņēmuma individuālās kontaktbiržas darba programmas sagatavošana, izstādes ieejas karte, uzņēmuma biznesa profila publikācija kopējā kontaktbiržas dalībnieku katalogā, u.c. pakalpojumi.
  6. Uzņēmumiem pašiem ir jāsedz savas izmaksas saistībā ar savu pārstāvju braucienu, uzturēšanos Zviedrijā un naktsmītnēm.

LIAA darbinieki sniegs metodisku palīdzību saistībā ar Jūsu reģistrāciju kontaktbiržā, kā arī uz vietas Jenšēpingā – kontaktbiržas laikā.

Pieteikšanās kontaktbiržai, aizpildot Jūsu uzņēmuma profila veidlapu interneta mājas lapā līdz 2018.gada 8.novembrim šeit.

Kontaktinformācija:
Andris Alksnis, vecākais projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 29455000
Fakss: +371 67039401
E-pasts: andris.alksnis@liaa.gov.lv