Inženiernozaru uzņēmumu tirdzniecības misija Vācijā starptautiskās izstādes "eCarTech" laikā Minhenē

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas inženiernozaru uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā Vācijā, kas norisināsies 2015. gada 20.-22. oktobrī starptautiskās izstādes "eCarTech" laikā Minhenē!

Pasākums notiek Bavārijas federālajā zemē, kas ir viens no Vācijas mašīnbūves nozares centriem. Izstādes norises vieta: "Messe München", Messegelände, 81823 München.

Izstāde "eCarTech" ir starptautiska elektromobilitātes, elektroautomobīļu, akumulatoru tehnoloģiju, spēka pievadu un pārvadu, elektromotoru, kā arī infrastruktūras un projektu finansēšanas iespēju izstāde. Tās laikā notiks konference, kā arī būs iespējams veikt testa braucienus ar jaunākajiem elektroautomobīļu modeļiem.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) organizē Latvijas uzņēmumu tirdzniecības misiju, kuras laikā notiks individuālas tikšanās, izstādes apmeklējums, kā arī misijas dalībnieki saņems LIAA pārstāvniecības Vācijā pakalpojumus potenciālo sadarbības partneru uzaicināšanai un tikšanos programmu sagatavošanā.

Tiek sagaidīts, ka tirdzniecības misijas dalībnieki segs sekojošas izmaksas: savu darbinieku komandējuma izdevumus, izstādes apmeklējumu un atsevišķus izdevumus saistībā ar tirdzniecības misijas realizāciju (vietējais transports uzņēmumu grupai, pasākuma mārketinga izmaksas un tml.).

Paredzama ne vairāk kā 6-8 uzņēmumu dalība misijā.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings" līdz 2015. gada 30. septembrim. Vairāk informācijas šeit.

Lai saņemtu šo pakalpojumu, dalībniekiem būs jāslēdz līgums ar LIAA par atbalsta saņemšanu, kā arī jāapliecina nodokļu parādu neesamība.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Andris Alksnis, vecākais projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 29455000
Fakss: +371 67039401
E-pasts: andris.alksnis@liaa.gov.lv

Sarmīte Spalviņa, LIAA pārstāvniecības Vācijā vadītāja

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvniecība Vācijā
Botschaft der Republik Lettland in der Bundesrepublik Deutschland
Reinerzstraße 40/41, 14193 Berlin, Deutschland
Tālrunis: +49 3060929421, +49 1629811075
Fakss: +49 3060929420
E-pasts: sarmite.spalvina@liaa.gov.lv, de@liaa.gov.lv


Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.