Inženiernozaru uzņēmumu tirdzniecības misija Somijā izstādes "Alihankinta" laikā Tamperē

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas inženiernozaru uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā Somijā , kas norisināsies 2015. gada 14.-18. septembrī Tamperē!

Tirdzniecības misijas ietvaros uzņēmumiem tiks organizētas tikšanās ar Somijas uzņēmumiem, būs iespējams apmeklēt starptautisko izstādi "Alihankinta - 2015", kā arī tiks rīkots kopīgs Latvijas, Igaunijas un Somijas uzņēmumu tīklošanas pasākums.

"Alihankinta" ir lielākā Somijas industriālo piegāžu un kooperācijas izstāde, kurā šogad paredzama apmēram 1000 kompāniju no 20 valstīm piedalīšanās. 2014. gadā izstādi apmeklēja ap 17 000 apmeklētāju.

Dalībai tirdzniecības misijā tiek sagaidīta sekojošu nozaru uzņēmumu piedalīšanās – metālapstrāde un mašīnbūve, elektronika un elektrotehnika, plastmasu un gumijas izstrādājumu ražošana, rūpnieciskā dizaina izstrādnes un rūpnieciskās automatizācijas risinājumi, kā arī IT risinājumi.

Dalībnieki no Latvijas saņems LIAA pakalpojumu potenciālo sadarbības partneru uzaicināšanai un uzņēmumu individuālo tikšanos programmu sagatavošanā.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings" līdz 2015. gada 30. septembrim. Vairāk informācijas šeit.

Lai saņemtu šo pakalpojumu, dalībniekiem būs jāslēdz līgums ar LIAA par atbalsta saņemšanu, kā arī jāapliecina nodokļu parādu neesamība.

Kontaktinformācija:
Andris Alksnis, vecākais projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 29455000
Fakss: +371 67039401
E-pasts: andris.alksnis@liaa.gov.lv

Alise Barvika, LIAA pārstāvniecības Somijā vadītāja

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvniecība Somijā
Kaisaniemenkatu 13, 00100 Helsinki, Suomi
Tālrunis: +371 29285669
E-pasts: alise.barvika@liaa.gov.lv


Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.