IT nozares un iesācējuzņēmumu tirdzniecības misija pasākuma "SLUSH" laikā Somijā (Helsinkos)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas IT un start-up uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā Somijā, nozares izstādes "SLUSH" ietvaros no 2017. gada 30. novembra līdz 1. decembrim Helsinkos.

"SLUSH" ir viens no nozīmīgākajiem iesācējuzņēmumu pasākumiem Eiropā. "SLUSH" Helsinkos palīdzēs izveidot jaunas attiecības starp uzņēmumiem un investoriem no Āzijas un Eiropas.

“SLUSH” laikā iesācuzņēmumiem ir iespēja iegūt investorus, klientus, mediju atpazīstamību un ekspertu palīdzību! Uz šo pasākumu jau ir pieteikušies vairāk nekā 15 000 uzņēmēju un investoru no visas pasaules!

Investori, piesakoties “SLUSH”, varēs rezervēt tikšanos ar jau iepriekš noskatītiem uzņēmumiem, vai arī atklāt jaunus uzņēmumus un pārrunāt iespējamo sadarbību!

2016. gadā vairāk nekā 1700 iesācējuzņēmumi piedalījās “SLUSH” pasākumā, kur tie tikās ar investoriem, uzņēmumu dibinātājiem, vadītājiem un preses pārstāvjiem. “SLUSH” noorganizēja aptuveni 6000 investoru – iesācējuzņēmumu tikšanās.

Kā papildus aktivitātes SLUSH pasākuma ietvaros 1. Decembrī pasākuma teritorijā tiek organizēti divi semināri. Semināru mērķis ir piesaistīt mediju interesi Latvijas tirgum, kā arī piesaistīt investīcijas Latvijas jaunuzņēmumiem.

Vienlaicīgi ar SLUSH pasākumu uz Somiju dosies arī Latvijas Republikas Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols.

Pasākuma dalībniekiem jārēķinās ar šādām izmaksām:

  • Lidojums (ir iespēja pieteikties uz 80% līdzfinansējumu šīm izmaksām, 3 uzņēmuma pārstāvjiem, ekonomiskā klase);
  • Viesnīca;
  • Dienas nauda;
  • LIAA katram no uzņēmumiem, kuri tiks apstiprināti dalībai Nacionālajā stendā sniegs iespēju iegādāties 3 SLUSH ieejas biļeti par samazinātu maksu. ( ir iespēja pieteikties uz līdzfinansējumu šīm izmaksām).

Uz atbalstu var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikumu, kā arī ostu pārvaldes (projektos, kas neietver saimnieciskās darbības).

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit. 

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Anete Ezerkalne, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 26425284
E-pasts: anete.ezerkalne@liaa.gov.lv

      

Iezīmes: