Jauno uzņēmēju POP-UP izstāde (Jūrmalā)

Rīko Jūrmalas biznesa inkubators (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra).

2017. gada 7. un 8. decembrī
LIAA Jūrmalas biznesa inkubatora telpās

Adrese: Dubultu prospekts 4, Jūrmala

Vai zini, ka Tavs kaimiņš ražo ko tādu, ko pērk pat Ņujorkā un Seulā?
7. un 8. decembrī LIAA Jūrmalas biznesa inkubators vērs durvis jauno uzņēmēju un biznesa ideju autoru POP-UP izstādei, un aicina ikvienu interesentu apskatīt un uz savas ādas izbaudīt vietējo ražotāju darinājumus, novērtēt jaunās biznesa idejas un bez maksas piedalīties meistarklasēs bērniem un pieaugušajiem.

Paralēli norisināsies Andžeja Grauda Bungu skolas Bungu aplis, Ilzes kūku darbnīcas piparkūku mājiņu veidošana un The Beard Barbershop bārdas korekcijas meistarklase vīriešiem.

Savus darinājumus izstādīs vairāki kosmētikas ražotāji - Vegan fox, Silmachy Remedies, Kazas Laukos, BE.LOVED un The Beard Cosmetics, aksesuāru zīmols 3wk upcycled, apģērbu un stila meistares Amulettas. Ar gardumiem cienās Smalkais Muslis, Gi Line un Kūku muzejs.

Vides iekārtošanas risinājumu veidotāji Labie Koki Konstruē parādīs, kā kokam tiek dota otrā elpa; tāpat varēs izmēģināt Rubberis gumijas flīzes, kas top no nolietotām auto riepām. Turpretī Beach Locker veidotāji pastāstīs par gudrajām mantu novietnēm, ko drīz, iespējams, ieraudzīsim tepat, Jūrmalas pludmalēs!

Visi interesenti aicināti piedalīties, atrast dāvanas mīļajiem un pavadīt laiku lieliskā atmosfērā.

POP-UP norisināsies 7. un 8. decembrī, 14.00 - 20.00. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

LIAA Jūrmalas biznesa inkubators atbalsta jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus, no Jūrmalas, Mārupes, Tukuma, Baldones un citiem reģioniem, piedāvājot konsultācijas, izglītojošus seminārus un tīklošanās pasākumus. Inkubācijas programmā iespējams iegūt līdzfinansējumu un grantus biznesa idejas tālākai attīstībai. Pasākuma laikā interesenti varēs konsultēties arī par inkubatora piedāvātajām iespējām ikvienam uzņēmīgajam.

Programma

Darba valoda - latviešu.
Dalība bezmaksas.

Bez iepriekšējas reģistrācijas!

Kontaktinformācija:
Santa Paegle, projektu vadītāja
Jūrmalas biznesa inkubators
Biznesa inkubatoru departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Dubultu prospekts 4, Jūrmala, LV-2015
Tālrunis: +371 62401097
E-pasts: santa.paegle@liaa.gov.lv
www.liaa.gov.lv