Bezmaksas seminārs "Koka būvmateriālu tirgus attīstība Beļģijā – iespējas Latvijas eksportētājiem"

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Latvijas Republikas vēstniecības Beļģijas Karalistē seminārs

2013. gada 16. decembrī
Latvijas Republikas Ārlietu ministrijā, Meierovica zālē

Adrese: Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 3

Latvijas kokrūpniecības nozare ir arvien apliecinājusi sevi kā vienu no eksporta izaugsmes dzinējspēkiem. Nozare var lepoties ar uzņēmumiem, kas piedāvā inovatīvus risinājumus un spēj atbildēt uz energoefektīvu un ilgtspējīgu produktu pieprasījumu pasaules tirgos.

Latvijas Republikas vēstniecība Beļģijas Karalistē sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru Latvijas uzņēmējiem piedāvā svaigu ieskatu mazpazīstamajā Beļģijas tirgū.

Neskatoties uz nelabvēlīgo ekonomisko situāciju, lielā daļā Eiropas valstu gan ekonomika kopumā, gan būvniecības sektors Beļģijā ir stabils. Augstas pirktspējas apstākļos arvien lielāks ir to patērētāju skaits, kuri izvēlas ilgtspējīgus produktus un risinājums. Koks ir viens no materiāliem, kura izmantošana Beļģijā pastāvīgi pieaug. Koka ēku būvniecības pieaugums gadā vien ir 15 % un, pēc ekspertu domām, šī tendence saglabāsies. Koka konstrukciju ražošana un ekobūve ir pašā aizsākumā un attīstās arvien straujāk, pastāvīgi tiek meklēti jauni koka materiālu pielietojuma veidi un piegādātāji. Pašlaik ir īstais brīdis Latvijas uzņēmumiem ienākt šajā nišā gan ar saviem produktiem, gan pieredzi.

Semināra dalībniekus iepazīstināsim ar koka māju, būvmateriālu un izolācijas materiālu ražotāju iespējām Beļģijā, kā arī Beļģijas pieprasījumu un tendencēm koka konstrukciju ražošanā un ekobūvē.

Semināra dalībniekus uzrunās Latvijas vēstniece Beļģijā Lelde Līce-Līcīte. Prezentāciju sniegs Beļģijas uzņēmuma "EURABO" vadītājs un Pasīvo māju platformas biedrs Peters Sujs (Peter Suys), kas viens no pirmajiem uzsācis koka konstrukciju māju popularizēšanu Beļģijā. Ieskatu Beļģijas biznesa kultūrā sniegs Beluksa – Latvijas Biznesa kameras (Belux Latvian Business Chamber) vadītājs Remī Troks (Remi Troch).

Semināra sākums – pulksten 13.00.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Fīlips Tālbergs
Projektu vadītājs, Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 26665195
Fakss: +371 67039401
E-pasts: filips.talbergs@liaa.gov.lv


 

Iezīmes: