Kokapstrādes nozares uzņēmumu tirdzniecības misija Šanhajā, Ķīnā

<--break->Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Latvijas kokapstrādes uzņēmumiem 2015. gada 14. septembrī rīko tirdzniecības misiju Šanhajā, Ķīnā, lai piedalītos konferencē "China Global Wood Trade Conference" (GWT China), kuras ietvaros notiek arī kontaktbirža ar kokmateriālu iepircējiem.

GWT China konference notiks jau piekto gadu pēc kārtas un tā pulcē Ķīnas kokmateriālu iepircējus, kuri vēlas tikties ar potenciālajiem kokmateriālu piegādātājiem no visas pasaules. Pagājušajā gadā konference pulcēja vairāk kā 350 profesionālus kokmateriālu iepircējus, izplatītājus un aģentus no Ķīnas, kā arī kokmateriālu piegādātājus no vairāk kā 20 valstīm.

15. septembrī notiks kokrūpniecības nozares konference, kur dalībniekiem būs iespējams iepazīties ar jaunākajām tendencēm Ķīnā un citur pasaulē.
16. septembrī notiks uzņēmumu konkatbirža un neliela izstāde, kur pārrunāt detalizētus jautājumus ar konkrētiem interesentiem.

Sīkāka informācija pieejama GWT China konferences mājaslapā – www.gwtchina.org/en

Maksa par dalību konferencē un kontaktbiržā – USD 865.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, kā arī ar viesnīcas un aviobiļešu rezervēšanu.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (aviobiļetes, vietējais transports, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings" līdz 2015. gada 30. septembrim. Vairāk informācijas šeit.

Lai saņemtu šo pakalpojumu, dalībniekiem ir jābūt noslēgtam līgumam ar LIAA par atbalsta saņemšanu, kā arī jāapliecina nodokļu parādu neesamība.

Kontaktinformācija:
Fīlips Tālbergs, projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 26665195
Fakss: +371 67039401
E-pasts: filips.talbergs@liaa.gov.lv


Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.