Kokrūpniecības sektora tirdzniecības misija Indijā izstādes "IndiaWood 2020" laikā Bengalūru

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas kokrūpniecības nozares uzņēmumus pieteikties dalībai tirdzniecības misijā Indijā, kas norisināsies 2020. gada 28.-29. februārī starptautiskās izstādes "IndiaWood 2020" laikā Bengalūru.

Izstāde IndiaWood 2020. gadā norisināsies jau 11. reizi un tā ir pilnībā veltīta mēbeļu ražošanas un kokapstrādes nozarei. Apmeklētājiem tā piedāvā jaunākos nozares tehnoloģiskos risinājumus un tendences, ietverot tādus produktus kā zāģmateriāli, kokapstrādes iekārtas, finiera, skaidu plātņu, MDF, OSB, LVL, saplākšņa izstrādājumi, paneļi, kokapstrādes instrumenti, armatūra un piederumi (eņģes, rokturi), putekļu nosūkšanas iekārtas u.c. 2018. gadā izstādē piedalījās vairāk nekā 860 dalībnieku no 25 valstīm, pulcējot vairāk nekā 70 tūkstošus apmeklētāju no 59 pasaules valstīm.

Tirdzniecības misijas provizoriskā programma:

28.02.
Biznesa pusdienas kopā ar Latvijas diasporas pārstāvjiem Indijā, kuri ikdienā saskaras ar kokrūpniecības nozari (laiks tiks precizēts), kā arī tīklošanas pasākums ar potenciālajiem Indijas sadarbības partneriem. 

29.02. Izstādes "IndiaWood 2020" apmeklējums

Dalībniekiem ir jārēķinās ar komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām. 

Dalībnieki varēs pretendēt uz de minimis atbalstu 50 % apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai ne vairāk kā trīs personām, kuras ir tirdzniecības misijas dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos tirdzniecības misijā, un dalības maksas segšanai pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus. Vairāk informācijas šeit.

Uz atbalstu var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikumu, kā arī ostu pārvaldes, pašvaldības un plānošanas reģioni (projektos, kas neietver saimnieciskās darbības). Dalībniekiem, kuri neatbilst šīm prasībām, visas izmaksas būs jāsedz no saviem līdzekļiem.

Saņemot atbalstu, uzņēmumiem nedrīkst būt VID nodokļu parādi.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija
Kaspars Abiks, vecākais projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 29449013
E-pasts: kaspars.abiks@liaa.gov.lv