Kurināmās koksnes (kokskaidu granulu) ražotāju tirdzniecības misija Itālijā izstādes "Forlener 2015" laikā Turīnā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas kokapstrādes nozares uzņēmumus – kokskaidu granulu ražotājus piedalīties tirdzniecības misijā Itālijā, kas norisināsies izstādes ”Forlener” laikā 2015. gada 24.-27. septembrī Turīnā!

Forlener (Foresta - Legno - Enegia: mežs - koks - enerģija), ir galvenā izstāde Itālijā, kas veltīta ar mežu un koksnes enerģētiku saistītajiem sektoriem. Izstāde notiek reizi 2 gados un šogad notiks jau 8. reizi.

Izstādes organizatori ir uzrunājuši Latviju kā kokskaidu granulu ražotāju un eksportētāju un piedāvā uzņēmējiem izstādes ietvaros gan iepazīties ar Itālijas tirgu un piedāvāt savu produkciju, gan piedalīties divpusējās tikšanās ar potenciālajiem sadarbības partneriem (uzaicināti 1800 Itālijas tirgotāji, no kuriem 400 ir lielie patērētāji).

Sīkāka informācija pieejama Forlener izstādes mājas lapā – www.forlener.it

Provizoriskā programma

  • 24. septembris: ierašanās Turīnā (Lufthansa avioreisi ar pārsēšanos Frankfurtē LH 893 (no Rīgas plkst. 06:10) un LH 891 (no Rīgas plkst. 14:15), cenas, sākot no 250 EUR); brīvais laiks/ individuālās tikšanās programmas.
  • 25. septembris: izstādes Forlener 2015 apmeklējums, individuālās tikšanās stendos.
  • 26. septembris: izstādes Forlener 201 apmeklējums, dalība izstādes ietvaros notiekošās “Granulu dienas” pasākumos (seminārs un kontaktbirža ar potenciālajiem sadarbības partneriem)
  • 27. septembris: izlidošana uz Rīgu (Lufthansa avioreiss LH 305)/ individuālās programmas.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, kā arī ar viesnīcas un aviobiļešu rezervēšanu.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (aviobiļetes, vietējais transports, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings" līdz 2015. gada 30. septembrim. Vairāk informācijas šeit.

Papildus informācija par LIAA pakalpojumiem šeit

Lai saņemtu šo pakalpojumu, dalībniekiem ir jābūt noslēgtam līgumam ar LIAA par atbalsta saņemšanu, kā arī jāapliecina nodokļu parādu neesamība.

Kontaktinformācija:
Fīlips Tālbergs, projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 26665195
Fakss: +371 67039401
E-pasts: filips.talbergs@liaa.gov.lv

Andra Minkeviča, LIAA pārstāvniecības Itālijā vadītāja

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvniecība Itālijā
Mobilais t.: +39 3338286965, +371 29256983
E-pasts: andra.minkevica@liaa.gov.lv


Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.