Divu dienu apmācību seminārs un kontaktbirža biznesa ideju autoriem

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar bezpeļņas starptautiskā biznesa atbalsta organizāciju "Seed Forum" aicina biznesa ideju autorus saņemt konsultācijas, kā sagatavot biznesa ideju finansējuma saņemšanai:

Apmācību seminārs
2014. gada 22.-23. septembrī
LIAA konferenču zālē

Adrese: Rīga, Pērses iela 2, 2. stāvs

Kontaktbirža
2014. gada 1. oktobrī
LIAA konferenču zālē

Adrese: Rīga, Pērses iela 2, 2. stāvs

Konsultācijas tiks sniegtas inženierzinātņu un citu nozaru projektos, izņemot informācijas tehnoloģiju nozares projektus. Ja Jūsu projekts saistīts ar informācijas tehnoloģiju nozari, aicinām piedalīties Kontaktbiržā ideju autoriem un investoriem 20. novembrī.

Pirms individuālajām konsultācijām notiks divu dienu apmācību seminārs. Seminārs paredzēts kā intensīva uzņēmumu apmācības programma, kuras ietvaros pieredzējuši pasniedzēji, riska kapitālisti un uzņēmumu vadītāji no Latvijas atbildēs uz jautājumiem kā: 
  • Kāds ir uzņēmējdarbības attīstīšanas process un etapi;
  • Kāds ir labums (un riski) no privātajiem finanšu investoriem, finanšu kapitāla fondiem un citiem finanšu avotiem;
  • Kā atrast atbilstošu finansējuma avotu un prezentēt savu uzņēmumu vai biznesa ideju;
  • Ko meklē finanšu investori, un kādi ir uzņēmuma vērtības pieauguma galvenie faktori;
  • Kā pareizi veidot uzņēmuma izaugsmes finanšu stratēģiju;
  • No kā sastāv investēšanas process (etapi, dokumentācija);
  • No kā uzmanīties sarunās ar potenciālo finanšu investoru;
  • Kā nepārdot uzņēmumu pārāk lēti; u.c.

Pēc semināra biznesa ideju autoriem būs iespēja saņemt individuālas konsultācijas: sākotnējās tehnoloģiskās validācijas un praktiskā pielietojuma izpētes konsultācijas, intelektuālā īpašuma tiesību aizsardzības konsultācijas, tirgus izpētes un mārketinga konsultācijas, sākotnējās konsultācijas industriālā dizaina izstrādei, konsultācijas biznesa plāna izstrādāšanai un juridiskās konsultācijas.

Seminārs un papildus konsultācijas dos iespēju biznesa ideju autoriem pilnveidot zināšanas par konkrēto tehnoloģiju, tirgus apgūšanu, konkurentiem, biznesa modeli, juridiskajiem, intelektuālā īpašauma tiesību aizsardzības, komercdarbības un citiem uzņēmuma attīstībai būtiskiem jautājumiem.

Semināra un konsultāciju noslēgumā 1. oktobrī LIAA konferenču zālē no pulksten 9.00 – 13.00 notiks biznesa ideju autoru prezentācijas investoriem.

Lai pieteiktos dalībai iepriekšminētajos pasākumos, jāaizpilda Dalībnieka pieteikuma anketa un līdz 19. septembra pulksten 12.00 jānosūta uz e-pasta adresi anete.vitola@liaa.gov.lv.

Dalība bezmaksas.

Kontaktinformācija:

Elīna Fomina
Nodibinājums "Seed Forum Latvia"
Tālrunis: +371 29420055
E-pasts: elina.fomina@gmail.com

Anete Vītola, projektu vadītāja
Projektu attīstības nodaļa
Investīciju projektu departaments


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039469
E-pasts: anete.vitola@liaa.gov.lv

Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar "Seed Forum Latvia" LIAA realizētā projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.