Latvijas filmu industrijas uzņēmumu un producentu tirdzniecības misija Londonā, Lielbritānijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas filmu industrijas uzņēmumus un producentus piedalīties tirdzniecības misijā Lielbritānijā, kas norisināsies 2015. gada 11.-14. oktobrī, Londonas Filmu festivāla laikā.

2015. gada 7.-18. oktobrī Londonā norisināsies gadskārtējais Londonas Filmu festivāls, kura laikā tiek demonstrētas pasaules pirmizrādes gan britu, gan ārvalstu filmām un, kas pulcē tūkstošiem filmu industrijas pārstāvju no dažādām pasaules valstīm.

Tirdzniecības misijas laikā Latvijas filmu industrijas pārstāvjiem tiks organizēta tikšanās ar Lielbritānijas Producentu ģildi, vienu no valsts prestižākajām organizācijām filmu un televīzijas industrijas jomā, vizīte Pinewood Studios, kā arī tikšanās ar Lielbritānijas filmu industrijas pārstāvjiem Latvijas valsts vēstniecībā. 

Provizoriskā programma

Pieteikšanās slēgta!

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, kā arī ar viesnīcas un aviobiļešu rezervēšanu.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (aviobiļetes, vietējais transports, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings" līdz 2015. gada 30. septembrim. Vairāk informācijas šeit.

Dalībnieku skaits ierobežots, LIAA, sadarbībā ar Latvijas Kinoproducentu asociāciju, patur tiesības veikt dalībnieku atlasi.

Kontaktinformācija:
Zane Biteniece, vecākā projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 22012250
Fakss: +371 67039401
E-pasts: zane.biteniece@liaa.gov.lv


Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.