Atcelts! Latvijas kopstends tūrisma izstādē "Seniormässan Stockholm 2020" Stokholmā (Zviedrijā)

Kopstends ir atcelts!
Organizatori sazināsies ar reģistrētajiem dalībniekiem.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas tūrisma nozares pārstāvjus pieteikties dalībai kopstendā starptautiskajā tūrisma izstādē "Seniormässan Stockholm", kas norisināsies no 2020. gada 29. septembra līdz 1. oktobrim Stokholmā, Zviedrijā! 

Seniormässan Stockholm ir Zviedrijas lielākā tūrisma izstāde. Tā veltīta ceļotāju grupai vecumā 55+, un to ik gadu apmeklē aptuveni 14000 interesentu.

Izstādē tiks izmantota standarta stenda konstrukcija, piedāvājot darba vietas ne vairāk kā 4 dalībniekiem. Stenda kopējā platība – 16 m2. Mazāka dalībnieku skaita gadījumā stenda platība var tikt samazināta.

Dalībniekam, kurš piedalīsies izstādē ir jārēķinās ar sekojošām izmaksām:

  1. Izstādes reģistrācijas maksa: 95 EUR katram dalībniekam;
  2. Stenda laukuma un standarta stenda konstrukcijas maksa (tai skaitā standarta apgaismojums, elektrība, grīdas segums): 570 EUR katram dalībniekam;
  3. Stenda sienu noformējums ar grafikām un darba vieta stendā: 575 EUR katram dalībniekam.

Kopējās ar dalību pasākumā saistītās izmaksas – 1240 EUR katram dalībniekam.

Ar kopstenda dalībniekiem tiks noslēgts pakalpojuma līgums, kā arī izrakstīts rēķins par dalību kopstendā, kurš jāapmaksā līdz 2020. gada 30. jūlijam.

Kopstenda dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, dienas nauda) un materiālu transportēšanas izmaksu segšanu.

Dalībnieku atlasi dalībai kopstendā veiks LIAA, vadoties pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti tie, kuri būs ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.
Kritēriji pieejami šeit.

Kopstenda dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Kontaktinformācija:
Anita Priedīte, vadošā eksperte
Tūrisma mārketinga nodaļa
Tūrisma departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039415
E-pasts: anita.priedite@liaa.gov.lv