Latvijas mēbeļu ražotāju tirdzniecības misija izstādes "Stockholm Furniture & Light Fair" laikā Zviedrijā (Stokholmā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas mēbeļu ražotājus pieteikties dalībai tirdzniecības misijā izstādes "Stockholm Furniture & Light Fair" laikā Zviedrijā, kas norisināsies 2018. gada 7.-8.  februārī Stokholmā!

Tirdzniecības misijas ietvaros LIAA uzņēmējiem nodrošinās tikšanās ar trešo valstu akreditēto vēstniecību pārstāvjiem Zviedrijā, lai tiem vairāk līdzdalītu par Latvijas mēbeļu nozari kopumā un uzņēmēju interesēm tālākai sadarbībai.

Trešo valstu akreditētās vēstniecības Zviedrijā: Austrālija, Angola, Beļģija, Brazīlija, Botsvāna, Čīle, DĀR, Ekvadora, Ēģipte, Gvatemala, Horvātija, Indija, Indonēzija, Irāna, Koreja, Kipra, Kosova, Lībija, Meksika, Maroka, Namībija, Portugāle, Serbija, Salvadora, Šrilanka, Tanzānija, Vjetnama, Zambija.

Tirdzniecības misijas laikā ir iespēja apmeklēt Stockholm Furniture & Light Fair, kas ir Skandināvijas valstīs vadošā mēbeļu izstāde. To apmeklē ap 40 tūkstoši apmeklētāju.

Par Stockholm Furniture & Light Fair izstādi vairāk var lasīt šeit.

Tirdzniecības misijas dalībnieku skaits – nevairāk kā 8 uzņēmumi.

Uzņēmumiem jārēķinās ar tirdzniecības misijas dalības maksu, savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, ka arī ar viesnīcas rezervēšanu.

Uz atbalstu var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikumu, kā arī ostu pārvaldes (projektos, kas neietver saimnieciskās darbības).

Dalībnieki var pretendēt uz de minimis atbalstu 60% (ja dalība pirmo reizi, tad 80%) apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai ne vairāk kā trim personām, kuras ir tirdzniecības misijas dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos tirdzniecības misijā, pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus. Dalībniekiem, kuri neatbilst šīm prasībām, visas izmaksas būs jāsedz no saviem līdzekļiem.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit. 

Uzņēmumiem nedrīkst būs VID nodokļu parādi.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Fīlips Tālbergs, projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 26665195
E-pasts: filips.talbergs@liaa.gov.lv