Latvijas medicīnas tehnoloģiju uzņēmumu tirdzniecības misija Vācijā (Berlīnē)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas medicīnas tehnoloģiju uzņēmumus pieteikties dalībai tirdzniecības misijā, kas notiks no 2019. gada 6. - 8. decembrim Berlīnē, Vācijā, Medicīnas profesionāļu sadarbības foruma ietvaros.

Latviešu Ārstu un Zobārstu apvienības organizētais Medicīnas profesionāļu sadarbības forums apvieno Vācijā, Austrijā un Šveicē strādājošos medicīnas profesionāļus no Latvijas, medicīnas studentus un citus veselības aprūpes jomas speciālistus ar pieredzi vai interesi par sadarbību ar Latvijas partneriem. Foruma ietvaros plānota apaļā galda diskusija, prezentācijas, kā arī kontaktbirža. 

Latviešu Ārstu un Zobārstu apvienības (LĀZA) apvieno vienā organizācijā ārzemēs un Latvijā dzīvojošos ārstus un zobārstus, kā arī citus veselības nozares profesionāļus, zinātniekus un darbiniekus kopējam mērķim – veicināt veselības aprūpē un zinātnē iesaistīto studentu, rezidentu, ārstu un zobārstu izglītību un sadarbību.

Papildus foruma apmeklējumam tirdzniecības misijas dalībniekiem būs iespēja iepazīt Vācijas medicīnas tehnoloģiju nozari un tirgus specifiku, paplašināt zināšanas par Vācijas biznesa vidi, kā arī iegūt jaunus kontaktus un sastapt potenciālos sadarbības partnerus, kā arī sadarboties ar diasporu un stiprināt tās potenciāla iesaisti nozares eksporta attīstībā.

Pēc pieteikšanās tirdzniecības misijai, LIAA sazināsies ar pasākuma dalībniekiem, lai pielāgotu plānotās tikšanās uzņēmumu vajadzībām un vēlmēm.

Plānotā tirdzniecības misijas programma:

Piektdiena, 6.decembris
Izlidošana no Rīgas, ierašanās Berlīnē
Uzņēmumu apmeklējumi/Tikšanās ar medicīnas tehnoloģiju nozares organizācijām
Ieteicamais reiss BT211 07:35 Rīga (RIX)  –  08:10 Berlīne (Tegel) (TXL)

Sestdiena, 7.decembris
Medicīnas profesionāļu sadarbības forums/Latvijas uzņēmumu prezentācijas/Tīklošanās ar Latvijas diasporas pārstāvjiem Vācijā/asociāciju pārstāvjiem

Svētdiena, 8.decembris
Brīvais laiks, atgriešanās Rīgā
Ieteicamais reiss BT214 19:35 Berlīne (Tegel) (TXL)  –  22:25 Rīga (RIX)

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Dalībnieki var pretendēt uz de minimis atbalstu 50% apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai ne vairāk kā trim personām, kuras ir tirdzniecības misijas dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos tirdzniecības misijā, un dalības maksas segšanai pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus. Vairāk informācijas šeit.

Tirdzniecības misijas dalībnieku skaits – ne vairāk kā 5 uzņēmumi.

Visi dokumenti atbalsta līguma slēgšanai jāiesniedz LIAA piecu darba dienu laikā.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Maija Helde, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 28600268
E-pasts: maija.helde@liaa.gov.lv