Latvijas modes dizaineru tirdzniecības misija Ukrainā (Kijevā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas mode dizaina uzņēmējus pieteikties dalībai tirdzniecības misijā Latvijas un Lietuvas dizaina apģērba ekspozīcijas laikā Ukrainā, kas norisināsies 2016. gada 19-20. maijā Kijevā.

Tirdzniecības misijas mērķis ir veicināt Latvijas dizaina atpazīstamību Lietuvā un sniegt iespēju veidot kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem, piedaloties dizaina apģērbu pop-up veikala atklāšanas pasākumā.

Latvijas un Lietuvas diziana apģērba ekspozīcija apmeklētājiem būs pieejama no 2016. gada 19. maija līdz 2. jūnijam.

Programma:

19. maijs | "Atelier 1" Kijeva, Ševčenko bulvāris 10
10.00-13.00 ekspozīcijas uzstādīšana
13.00-14.00 produkcijas prezentācija masu medijiem
14.00-18.00 komunikācija ar klientiem, intervijas
18.00-21.00 Latvijas un Lietuvas diziana apģērba ekspozīcijas atklāšana (piedaloties industrijā un sabiedrībā populāriem cilvēkiem)

20. maijs | "Atelier 1" Kijeva, Ševčenko bulvāris 10
Komunikācija ar klientiem, intervijas

Ieguvumi piedaloties vizītē:
  • Latvijas modes preču popularizēšana Ukrainā.
  • Kontaktu dibināšana
  • Informācija Ukrainas masu medijos

Komersanti var pretendēt uz atbalstu savu darbinieku aviobiļešu iegādei LIAA organizētajā vizītē iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā projektu "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana".

Uz atbalstu dalībai tirdzniecības misijā var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības, biedrības, nodibinājumi un individuālie uzņēmumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikums. Komersantiem, kuri neatbilst šīm prasībām, visas izmaksas būs jāsedz no saviem līdzekļiem.

Lai pasākuma izdevumus segtu no ES Fondu līdzekļiem, nepieciešams noslēgt LIAA līgumu par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit

Dalībnieki varēs pretendēt uz de minimis atbalstu 80% apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai trim personām, kuras ir tirdzniecības misijas dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos tirdzniecības misijā, pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus. 

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:

Āris Kotāns, LIAA pārstāvniecības Ukrainā vadītājs

Tālrunis.: +371 67039409, +371 29360066
E-pasts:  aris.kotans@liaa.gov.lv