Latvijas nacionālais stends izstādē "China – Central and Eastern European Countries Investment and Trade EXPO" Ķīnā (Ninbo)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā Ķīnas - Centrālās un Austrumeiropas valstu tirdzniecības produktu izstādē "China – Central and Eastern European Countries Investment and Trade EXPO" (China CEEC Expo), kas norisināsies 2018. gada 7.-11. jūnijā Ninbo, Ķīnā!

Izstāde "China CEEC Expo" tiek rīkota Ķīnas un CAE valstu noslēgtās vienošanās par ciešāku sadarbību ietvaros, un ir vienīgā šāda veida specializētā izstāde Ķīnā.

Dalībai stendā aicinām pieteikties uzņēmumus, kuru sortimentā ir plaša patēriņa preces, interjera priekšmeti, galantērijas preces, pārtika, kosmētika, videi draudzīgi produkti un kuriem ir izplatītāji Ķīnā, kā arī medicīnas un ekoloģiskā tūrisma pakalpojumu un transporta un loģistikas pakalpojumu sniedzējus.

  • Stenda laukuma izmaksas un standarta aprīkojuma (galdi, krēsli, vitrīnas) izmaksas sedz izstādes organizatori
  • Stenda koncepciju izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA sadarbībā ar apstiprinātajiem dalībniekiem
  • Stenda dizaina izstrādes un izgatavošanas izmaksas sedz LIAA
  • Izstādes organizatori piedāvā bezmaksas pārvadājumus autobusos no Šanhajas  lidostas uz Ningbo (attālums aptuveni 200 km), kā arī no lielākajām viesnīcām uz izstāžu kompleksu
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem
  • Precīzas dalības izmaksas būs iespējams noteikt, kad būs zināms dalībnieku skaits un stenda noformējums

Par šiem un citiem jautājumiem tiks rīkota sanāksme ar iesaistītajiem uzņēmumiem uzreiz pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Nacionālā stenda organizatoriskie izdevumi (izstādes platības noma, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas, uzņēmumu reģistrācijas maksa izstādē, eksponātu transportēšanas utml. izdevumi) 100% apmērā tiks finansēti no darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju" 3.2.1.2. pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" saskaņā ar 2015. gada 1.decembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.678., piešķirot stenda dalībniekiem de minimis abalstu. Dalībniekiem kuri neatbilst šīm prasībām, visas izmaksas būs jāsedz no saviem līdzekļiem. Vairāk informācijas šeit.

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri būs ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem. Kritērijus skatīt šeit.

Lai izmantotu LIAA pakalpojumus, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit.

Kontaktinformācija:
Katrīna Zelle, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 27548088
E-pasts: katrina.zelle@liaa.gov.lv

  

Iezīmes: