Latvijas nacionālais stends izstādē "Beautyworld JAPAN" Japānā (Tokijā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas kosmētikas ražotājus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "Beautyworld JAPAN", kas norisināsies 2018. gada 14.-16. maijā Tokijā.

Beautyworld JAPAN” ir ietekmīga skaistumkopšanai veltītā izstāde Japānā, kas jau notiek 21 reizi. Izstādi apmeklē mediji, iepircēji un izplatītāji. Izstādē 2017. gadā piedalījās 624 dalībnieki izstādi apmeklēja vairāk nekā 73 tūkst. apmeklētāji. Latvijas stends atradīsies B2B organizētajā hallē.

Japānas kosmētikas tirgus apgrozījums ir viens no pieciem lielākajiem pasaulē. Japānas kosmētikas tirgus apgrozījums 2016. gadā ir 33 517 miljoni un plānotais pieaugums ir 1% gadā. 82.4% kosmētikas produkcija Japānā tiek izplatīta mazumtirdzniecībā, no tiem 20.5% mazumtirdzniecības tīklos, bet 47.2% specializētajos veikalos. Japānas patērētāji izvēlas drošus un kvalitatīvus produktus un Japānas tirgus tiek uzskatīts kā sākuma kanāls, lai izplatītos tālāk citās reģiona valstīs. Pieprasītākie produkti – pretnovecošanas produkti, produkti ar balinošo efektu, ādas mitrinošie produkti un ziepes.

Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti ne vairāk kā 3 uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem. Atlases kritēriji pieejami šeit.

Nacionālā stenda organizatoriskie izdevumi (izstādes platības noma, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas, uzņēmumu reģistrācijas maksa izstādē, eksponātu transportēšanas u.tml. izdevumi) 100% apmērā tiks finansēti no darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju" 3.2.1.2. pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" saskaņā ar 2015. gada 1.decembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.678., piešķirot stenda dalībniekiem de minimis atbalstu. Vairāk informācijas šeit.

Lai izmantotu LIAA pakalpojumus, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit.

Cita svarīga informācija:

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA sadarbībā ar stenda dalībniekiem.
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem.
     

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Maija Helde, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 28600268
E-pasts: maija.helde@liaa.gov.lv