Latvijas nacionālais stends izstādē "GITEX technology Week 2018" Apvienotajos Arābu Emirātos (Dubaijā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā informācijas tehnoloģiju inovāciju izstādē "GITEX technology week 2018", kas norisināsies no 2018. gada 14. līdz 18. oktobrim Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos.

“GITEX” Tehnoloģiju nedēļa ir pasaulē iespaidīgākais tehnoloģiju pasākums. Šis, ļoti interesantais, pasākums apkopo sevī visus vērienīgākos informāciju tehnoloģiju risinājumus, idejas un inovācijas, kas attīsta pasauli kurā mēs dzīvojam. Vairāk nekā 4000 pasaules līmeņa uzņēmumi prezentēs savus risinājumus. “GITEX” tehnoloģiju nedēļa ir pasākums kurš ir noteikti jāapmeklē, ja vēlaties iepazīties ar ietekmīgiem uzņēmējiem. Apmeklējiet “GITEX”, ja Jūs esat mazs vai vidējs uzņēmums, jaunuzņēmums vai multinacionāls uzņēmums.

"GITEX" tehnoloģiju nedēļas ietvaros vienlaicīgi norisinās gan izstāde, gan arī vairākas konferences par jaunākajām tendencēm tehnoloģiju nozarē. Izstāde ir unikāla ar to, ka vienkopus apvieno jaunākās tehnoloģijas un inovācijas ar augstu pievienoto vērtību.

Uzņēmēju ieguvumi piedaloties izstādē:

  • Iespēja dažās dienās veikt apjomīgu tirgus analīzi, identificēt konkurentus;
  • Iespēja satikt sadarbības partnerus no visas pasaules aicinot tos tikties stendā;
  • Iespēja dažu dienu laikā iegūt daudz jaunus klientus no visas pasaules, kas ir gan izstādes apmeklētāji, gan dalībnieki;
  • Iespēja pirmajiem uzzināt par inovācijām un tendencēm nozarē, kā arī iepazīt nozares profesionāļus.

Nacionālā stenda organizatoriskie izdevumi (izstādes platības noma, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas, uzņēmumu reģistrācijas maksa izstādē, prezentācijas un degustācijas materiālu transportēšanas utml. izdevumi) 100% apmērā tiks finansēti no darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju" 3.2.1.2. pasākumu "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" saskaņā ar 2015. gada 1. decembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.678., piešķirot stenda dalībniekiem de minimis abalstu. Vairāk informācijas šeit.

Stenda plānotais laukums 45 m2, dalībnieku skaits - ne vairāk kā 8.

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti pretendenti, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem šeit.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit.

Cita svarīga informācija:

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA, sadarbībā ar apstiprinātajiem dalībniekiem;
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem.


Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Anete Ezerkalne, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 26425284
E-pasts: anete.ezerkalne@liaa.gov.lv

 

      

Iezīmes: