Latvijas nacionālais stends izstādē "Salon International de la Lingerie 2019" Francijā (Parīzē)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas apakšveļas ražotājus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "Salon international de la Lingerie", kas norisināsies 2019. gada 19.-21. janvārī Francijā, Parīzē!

Izstāde "Salon international de la Lingerie" ir viena no nozīmīgākajām apakšveļas nozares izstādēm pasaulē. 2018. gadā izstādi apmeklēja vairāk nekā 14 tūkstoši iepircēju, no kuriem 64 % bija ārvalstu iepircēji, bet 36 % pārstāvēja Franciju. Izstādē piedalījās apmēram 450 apakšveļas zīmolu no 44 valstīm. Izstāde tiek dalīta 7 tematiskajos sektoros:

  • "The Essentials" – apakšveļa un korsešu izstrādājumi;
  • "Designer Labels" – luksus segmenta apakšveļas zīmoli;
  • "Cocooning" – naktsveļa un mājas tērpi;
  • "Beautiful Legs"– zeķu un zeķbikšu zīmoli;
  • "Super Heroes" – vīriešu apakšveļas zīmoli;
  • "Creative labels" – jauno dizaineru zīmoli.
  • "Exposed" – alternatīvo zīmolu izlase.

Vairāk informācijas "Salon international de la Lingerie" mājaslapā: saloninternationaldelalingerie.com/

LIAA izstādē plāno organizēt Latvijas nacionālo stendu ar kopējo platību 56 m2 apmērā. Dalībnieku skaits – 6.

Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem. Atlases kritēriji pieejami šeit.

Nacionālā stenda organizatoriskie izdevumi (izstādes stenda platības noma, stenda standarta konstrukcijas nomas un uzstādīšanas izmaksas, pakalpojumi stendam, uzņēmumu reģistrācijas maksas izstādē izdevumi) 100% apmērā tiks finansēti no darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju" 3.2.1.2. pasākumu "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" saskaņā ar 2015. gada 1.decembra  Ministru kabineta noteikumiem Nr.678., piešķirot stenda dalībniekiem de minimis abalstu. Vairāk informācijas šeit.

Stenda dalībniekiem pašiem, vai, kooperējoties savā starpā, būs jāorganizē un jāapmaksā savu eksponātu aizvešanu uz izstādi un atvešanu atpakaļ no izstādes, kā arī būs jāorganizē un jāapmaksā nepieciešamie izstādes sabiedrības pakalpojumi, eksponātu izkraušanai un iekraušanai pārvadātāju transportlīdzekļos, pakalpojumus eksponātu nogādei uz stenda vietu un atpakaļ, kā arī eksponātu iepakojuma pagaidu uzglabāšanu u.c. saistītos pakalpojumus.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit. 

Cita svarīga informācija:

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA;
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem;
  • Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.


Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Ilze Mičule, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414; +371 26104095
Fakss: +371 67039401
E-pasts: ilze.micule@liaa.gov.lv