Latvijas nacionālais stends starptautiskajā izstādē "CeBIT 2014" Hannoverē, Vācijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas digitālo risinājumu izstrādātājus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "CeBIT", kas norisināsies 2014. gada 10.-14. martā Hannoverē, Vācijā!

Izstāde "CeBIT" ir pasaulē nozīmīgākais digitālās industrijas starptautiska mēroga pasākums. Veiksmīgi kombinējot tādas koncepcijas, kā izstāde, konferences, prominentu referentu priekšlasījumi, korporatīvie pasākumi un biznesa tikšanās, "CeBIT" ir nozīmīgs stimuls efektīvai darījumu slēgšanai un panākumu gūšanai uzņēmējdarbībā.

2013. gadā izstādē piedalījās 4000 kompāniju no 70 valstīm, un to apmeklēja 335000 viesu no 120 valstīm; 84 % no apmeklētājiem bija atbildīgie par investīciju projektiem. Izstādi arī apmeklēja vairāk kā 500 žurnālistu un mediju, un kopumā izstādē piedalījās (un apmeklēja) 200 biznesa delegācijas no dažādām pasaules valstīm.

Vairāk informācijas "CeBIT" mājas lapā www.cebit.de

LIAA Latvijas nacionālo stendu izstādē "CeBIT" organizē jau 2 gadus.
2012. gadā tajā piedalījās 7 Latvijas uzņēmumi: SIA "Digitālās ekonomikas attīstības centrs" (datu centra pakalpojumi), SIA "Karšu izdevniecība Jāņa sēta" (GPS sistēma auto transportam, navigācijas sistēmas mobilajiem telefoniem, kartogrāfiskie materiāli), SIA "Informācijas tehnoloģijas" (interneta un maksājuma termināli, digitālie virziena rādītāji, biļešu tirgošanas automāti), SIA "Zabbix" (atklātā pirmkoda monitoringa sistēma), SIA "imedia" (e-pasta marketinga risinājumi), SIA "Solcraft" (grāmatvedības un biznesa vadības programmatūra), un SIA "SWH Sets" ("Smart City" programmatūras produkti).
2013. gadā – 6 Latvijas uzņēmumi: Draugiem.lv grupas uzņēmumi SIA "Mapon" un SIA "Istabai", SIA "Lingmaster", SIA "SWH Sets", SIA "imedia" un SIA "Giraffe Visualization Group".
Rezultāti no Latvijas uzņēmumu dalības nacionālajā stendā izstādē "CeBIT" 2013. gadā: iegūti 432 biznesa kontakti, 148 kontakti ietver nākamo darījumu pazīmes; noslēgti 4 sadarbības līgumi.

Uzņēmēju ieguvumi piedaloties izstādē:
  • Iespēja dažās dienās veikt apjomīgu tirgus analīzi, identificēt konkurentus;
  • Iespēja satikt sadarbības partnerus no visas pasaules, aicinot tos apmeklēt stendu;
  • Iespēja dažu dienu laikā iegūt daudz jaunu klientu no visas pasaules, kas ir gan izstādes apmeklētāji, gan dalībnieki;
  • Iespēja sevi prezentēt starptautiskā izstādē, identificējot ar Latvijas valsti un ar minimālu finanšu līdzekļu ieguldījumu.

LIAA sedz izstādes platības nomas, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas saskaņā ar 2010. gada 21. septembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.887. Vairāk informācijas šeit.

Uzņēmumiem pašiem jāsedz mārketinga, eksponātu transporta, kā arī savu darbinieku komandējuma izmaksas.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (aviobiļetes, viesnīcas, dienas nauda) var atgūt līdz 50 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings". Vairāk informācijas šeit.

Tā kā uzņēmumu, kas var piedalīties nacionālajā stendā, skaits ir ierobežots, lēmums par apstiprinājumu dalībai stendā tiks nosūtīts pēc pieteikšanās beigām.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Liāna Sarma, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 29750678
Fakss: +371 67039401
E-pasts: liana.sarma@liaa.gov.lv

 
Dalība nacionālajā stendā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.