Latvijas pārtikas ražotāju tirdzniecības misija Stokholmā, Zviedrijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas pārtikas ražotājus piedalīties tirdzniecības misijā Zviedrijā, kas norisināsies 2015. gada 23.-24. septembrī Stokholmā.

Tirdzniecības misijas galvenais mērķis ir dibināt kontaktus ar iespējamajiem sadarbības partneriem un veikt tirgus izpēti.

Vizītes ietvaros Latvijas pārtikas ražotājiem tiks organizētas tikšanās ar Zviedrijas distributoru, vairumtirgotāju un mazumtirdzniecības ķēžu pārstāvjiem, lai pārrunātu iespējamās sadarbības iespējas. Tikšanās grafiks un potenciālie dalībnieki no Zviedrijas būs zināmi pēc pieteikšanās termiņa beigām, ņemot vērā visu iesaistīto pušu intereses.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, kā arī ar viesnīcas un aviobiļešu rezervēšanu.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (aviobiļetes, vietējais transports, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings" līdz 2015. gada 30. septembrim. Vairāk informācijas šeit.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Valters Jēkabsons, projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 27827525
Fakss: +371 67039401
E-pasts: valters.jekabsons@liaa.gov.lv


Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.