Latvijas – Turcijas biznesa forums

2014. gada 22.-23. oktobrī Rīgā uzturēsies Turcijas prezidents V.E. Recep Tayyip Erdoğan kungs ar uzņēmēju delegāciju. Vizītes ietvaros Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina piedalīties Latvijas – Turcijas biznesa forumā

2014. gada 23. oktobrī pulksten 11.30
Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē
Adrese: Rīga, Mūkusalas iela 3

Turcijas prezidenta V.E. Recep Tayyip Erdoğan kunga oficiālās vizītes ietvaros Latvijā ieradīsies ap 40 Turcijas uzņēmumu delegātiem, kas pārstāvēs dažādas tautsaimniecības sfēras un organizācijas. Turcijas uzņēmēju delegācijas saraksts atrodams šeit.

Turcija ir starpkontinentāla valsts, tās lielākā teritorijas daļa atrodas Āzijā, mazākā – Eiropā. Iedzīvotāju skaits pārsniedz 80 miljonus. Turcijas teritoriju šķērso Baku – Tbilisi - Džeihanas naftas vads. Svarīga nozare ir lauksaimniecība, kurā strādā aptuveni piektā daļa iedzīvotāju. Pēdējos gados attīstījusies būvniecība, elektronikas nozare, mašīnbūve. Uz Turciju eksportē metālu izstrādājumus, saplāksni, kūdru, mašīnas, mehānismu un elektriskās iekārtas, transporta līdzekļus. Svarīgākās preces importā no Turcijas ir dažādi juvelierizstrādājumi, metāla izstrādājumi, centrālapkures katli, tekstilpreces, augļi un ogas. Turcija ir 32. lielākais investors Latvijā, pārsvarā ieguldot būvniecībā, nekustamos īpašumos un tirdzniecībā.

Foruma laikā uzstāsies abu valstu prezidenti un tiks prezentēta valstu biznesa vide un ispējamie sadarbības virzieni. Ir ieplānotas arī divpusējās tikšanās ar Turcijas uzņēmējiem.

Pasākuma darba valoda – angļu.

Dalība bezmaksas.

Biznesa foruma programma Jums tiks nosūtīta pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Baiba Bērziņa, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 26497485
Fakss: +371 67039401
E-pasts: baiba.berzina@liaa.gov.lv