Latvijas Tūrisma forums 2016

2016. gada 24. novembrī
Dzintaru koncertzāle
Adrese: Turaidas iela 1, Jūrmala


Lai veicinātu Latvijas un Jūrmalas tūrisma produktu un pakalpojumu attīstību un sekmētu sadarbību tūrisma nozares profesionāļu vidū, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi organizē Latvijas Tūrisma forumu.

Pasākumā uzstāsies iedvesmojoši ārvalstu tūrisma nozares eksperti, kas atklās jaunākās tendences produktu un pilsētu mārketingā. Zviedrijā dzīvojošais amerikāņu izcelsmes tūrisma eksperts Dags Lanskijs (Doug Lansky), kas sarakstījis vairākus Lonely Planet un Rough Guides ceļvežus un ir industrijas līderis tūrisma inovāciju, tendenču un galamērķu attīstības jomā, atklās jaunākās tūrisma tendences un veiksmīgāko tūrisma galamērķu noslēpumus. Londonas bijušais mērs (2000-2008) Kens Livingstons (Ken Livingstone), kas ir viens no vadošajiem nozares ekspertiem pilsētvides plānošanā un zinošākajiem profesionāļiem šajā jomā, dalīsies vērienīgajā pieredzē par pilsētas vadīšanu. Savukārt, Latvijas tūrisma nozares pārstāvji diskutēs par tūrisma produktu attīstību un veiksmes faktoriem.

Programma


Prezentācija


Prezentācija

   
Daga Lanskija prezentācija "Kādi ir veiksmīgāko tūrisma galamērķu noslēpumi un ko mēs varam no tiem mācīties?" un video nav pieejams!

   


Reiņa Spailes prezentācija
Aivara Aksenoka prezentācija
Lauras Ansones prezentācija
Jurija Hadaroviča prezentācija
Baibas Stepiņas prezentācija

Kontaktinformācija:
Maija Helde, projektu vadītāja
Biznesa informācijas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039459
E-pasts: maija.helde@liaa.gov.lvevents@liaa.gov.lv

Iezīmes: